Skirk 2% pajamų mokesčio KINFO projektui!

KINFO.LT yra nekomercinis kino naujienų puslapis, kuris gyvuoja savanorių entuziastų pastangomis. Pajamos iš reklamos vos padengia talpinimo paslaugas, todėl mums Jūsų, skaitytojų parama yra labai svarbi. Suprantame, kad kiekvienas skaičiuoja savo pinigus, todėl Jūs galite paremti pervesdami savo 2% nuo pajamų mokesčio, kurio nepaskyrus Jums patiems, tai už Jus padaro valstybė perskirstydama savo nuožiūra.

Paremkite mus skirdami 2%, jeigu norite, kad „KINFO“ ir toliau:

  • Energingai rašytų ir skleistų informaciją apie kiną ir kino renginius;
  • Patogiai talpintų visas su kinu susijusias naujienas;
  • Informuotų apie kino kultūros plėtrą Lietuvoje;
  • Populiarintų nacionalinį kiną;
  • Nenustotų plėsti savo veiklos sričių;
  • Išliktų nepriklausomu ir objektyviu naujienų skleidėju;

Kaip pervesti 2% paramos VšĮ „KINFO.LT“:

Kas gali pervesti 2% nuo pajamų mokesčio? Asmenys, gavę pajamų 2017 metais, t.y dirbę pagal darbo sutartį ar individualią veiklą ar kitą veiklą.

Prisijungiate prie VMI Elektroninės deklaravimo sistemos (EDS) per banką ar kitą Jums patogų būdą ARBA per e-bankininkystę. Prisijungiate prie savo paskyros, per meniu susirandate „E paslaugos“ (Swedbank) – ar panašiai per kitą banką – ir ten randate nuorodą „Prisijungti prie elektroninės deklaravimo sistemos (EDS)“ ar pan.

Prisijungę prie EDS susirandate meniu „Pateikti dokumentą“ ir pasirenkate „Pildyti dokumentą“.

Forma: FR0512

Tarp formų susirandate „FR0512 v.3“ formą ir pasirenkate „Forma elektroniniam pildymui“ „Pildyti formą tiesiogiai portale“ (mėlyna, geltonai paryškinta ikonėlė)

Atsidarę formą (paveikslėlis apačioje) užpildote laukelius apie save 1,2,3V,3P,E4,E5

Uždedate varnelę ant 6S Mokesčio dalį skiriu paramos gavėjams.

Įrašote mokestinį laikotarpį už praeitus metus 2017, Gavėjo tipą (E1) pasirenkate 2 – Paramos gavėjas, Gavėjo identifikacinis numeris (kodas) (E2) įvedate mūsų VšĮ „KINFO.LT“ kodą 303051106, bei į laukelį E4 įvedate skaičiuką 2, t.y 2%.

Taip galite nurodyti skiriamos paramos laikotarpį E5 laukelyje (pavyzdžiui, keletą metų, – tada nereikės kasmet pildyti šios formos, be to, galėsite ir atsisakyti skirti paramą kitais metais). Jei nenurodėte nieko, parama bus skiriama tik už vienerius metus. Daugiausiai galima pasirinkti iki 2021 metų.

Viskas, pasitikrinate, ar nėra klaidų paspaudę raudoną šauktuką viršuje, ir spaudžiate mygtuką Pateikti.

Komentuoti

Jūsų el.paštas nebus publikuotasPažymėti laukai būtini *

*