57-erių Antonio Banderas spardo užpakalius veiksmo filme „Keršto įstatymas“

Kadras iš filmo „Keršto įstatymas“
„Du Kine“ archyvas

Jose Antonio Dominguez Banderas gimė 1960 m. rugpjūčio 10 dieną. Garsusis ispanas yra ne tik žinomas aktorius, bet ir patyręs režisierius, puikų balsą turintis dainininkas bei sėkmingas prodiuseris. A. Banderas pradėjo savo aktoriaus karjerą režisieriaus Pedro Almodovar filmuose ir per ilgą kino karjerą išaugo į aukščiausio lygio Holivudo žvaigždę.

Kino fanai puikiai pamena garsiausius aktoriaus vaidmenis tokiuose filmuose kaip „Desperado“, „Zoro kaukė“, „Vagių pasaulis“ ar „Nesunaikinami 3“. Aukščiausios klasės A. Banderas vaidybos įgūdžiai ne veltui pavertė jį viso pasaulio moterų numylėtiniu.

Būdamas 57-erių metų, Antonio Banderas vis dar gali išspardyti varžovams užpakalius, ir tai jau yra pakanka priežastis išvysti naujausią aktoriaus filmą „Keršto įstatymas“ (orig. „Acts of Vengeance“). Dar pridėkime nemirštantį keršto už šeimos narių mirtį scenarijų ir rezultate gauname intensyvaus veiksmo filmą, kurio tiesiog negalima praleisti.

Kadras iš filmo „Keršto įstatymas“
„Du Kine“ archyvas

Filme „Keršto įstatymas“ A. Banderas vaidina gerai apmokamą advokatą, mokantį nuteisti nusikaltėlius dėl techninių dalykų, kurio gyvenimas apsiverčia aukštyn kojomis kai jo žmona ir dukrelė yra žiauriai nužudomos mokyklos talentų pasirodymo naktį, kurią jis praleido.

Reklama

Iškalbingas advokatas meta savo darbą, priima tylėjimo įžadus ir pradeda intensyviai treniruotis pogrindiniuose kovų klubuose, kad vieną dieną galėtų atkeršyti savo šeimos žudikams.

Filmas „Keršto įstatymas“ turi stereotipinį veiksmo filmams scenarijų, tačiau viską pakeičia būtent A. Banderas herojaus Frank Valera įžadas tylėti. Dėl tylos, filmas tampa intymus, o tradiciškai banalūs veiksmo filmų pokalbiai pakeičiami Romos imperatoriaus Marko Aurelijaus mintimis. Tokiam aktoriui kaip A. Banderas norint užmegzti ryšį su žiūrovu nebūtina kalbėti, pakanka išraiškingo ispano žvilgsnio.

Kadras iš filmo „Keršto įstatymas“
„Du Kine“ archyvas

Veiksmo filmo „Keršto įstatymas“ režisierius Isaac Florentine („Nindzė“, „Nindzė. Ašaros šešėlis“, „Artimas atstumas“) kovos menų filmus kuria nuo 1992 metų bei yra vienas iš sprogstančio veiksmo televizijos serialo „Galingieji Reindžeriai“ kūrėjų. Tad nenuostabu, kad filme „Keršto įstatymas“ A. Banderas personažui tenka patirti bei sukelti daug smurto.

Prie solidaus A. Banderas pasirodymo prisideda ir tinkamas kitų aktorių pasirinkimas – filme taip pat vaidina seksualioji ispanė Paz Vega, Holivudo senbuvis Robert Forster ir veiksmo filmų žvaigždė Karl Urban.

Nors filmas „Keršto įstatymas“ nepakeičia veiksmo žanro filmų kūrimo taisyklių, tačiau ši kino juosta kūrybiškai išnaudoja įgarsintas herojaus mintis, kuriomis vadovaujantis Antonio Banderas įvykdo visų trokštamą teisingumą.

„Keršto įstatymas“ kinuose nuo lapkričio 24 d.

Filmo anonsas: 

Komentuoti

Jūsų el.paštas nebus publikuotasPažymėti laukai būtini *

*