Aktorius J. Momoa įrodo, kad gali būti galingas ir sausumoje

Kadras iš filmo „Džo Breivenas“
DU KINE archyvas

Aktorius Jasonas Momoa – turbūt tvirčiausias vyras Holivude – naujausiame savo filme „Džo Breivenas“ (orig. „Braven“) tik dar labiau patvirtina šį nenuginčijamą faktą.

Įveikus pavojus fantastiniame seriale „Sostų karai“ bei skraidančius piktadarius filme „Teisingumo lyga“, kino juosta „Džo Breivenas“ aktoriui suteikia puikų šansą įrodyti savo brutalią jėgą kovojant su nesąžiningų narkotikų platintojų grupe.

Net ir tokiai raumeningai kino žvaigždei kaip J. Momoa, medkirčio Džo Breiveno vaidmuo tapo vienu iš fiziškai reikliausių karjeros vaidmenų: aktoriui teko šaudyti minusinėje temperatūroje Kanados tyruose, dirbti ant snieguotos uolos krašto bei artimoje kovoje panaudoti skirtingus ginklus.

Kad aktorius išmoktų dar ir skirtingus kovos menus, į pagalbą buvo pakviestas kaskadininkas ir kovos scenų koordinatorius Robas Alonzo, kuris yra dirbęs su tokiais veiksmo hitais kaip „Deadpool“ ar „Misija neįmanoma. Šmėklos protokolas“.

Robo Alonzo teigimu, aktorius Jasonas Momoa yra švelnus žmogus, tačiau jis mėgsta ir puikiai naikina dalykus. Sunkios treniruotės ir šaudymas ant įšalusios kalno viršūnės, aktoriui padėjo pasiekti reikiamą medkirčio personažo fizinę formą.

Reklama

Kadangi filme „Džo Breivenas“ aktorius J. Momoa vaidina šeimos vyrą ir medžiotoją, skirtingai nei dirbdamas su elitiniu kariu filme „Džeisonas Bornas“ ar profesionaliu žudiku filme „Džonas Vikas“, R. Alonzo sukūrė specialią mokymo programą ir parengė veiksmo scenas, kurios atspindėtų Breiveno „išgyvenimo bet kokia kaina mentalitetą“. Tikslas buvo, kad veiksmo scenos atrodytų realios ir natūralios, todėl Džo Breivenas kovodamas su piktadariais nedaro „suktuko ore“, bet pasikliauja savo jėga, dydžiu bei aplinkinės teritorijos žiniomis.

Treniruotėse daugiausia dėmesio buvo skirta artimai kovai, todėl Jasonas Momoa mokėsi bokso, filipiniečių bei „Silat“ kovos menų – tai padėjo pagerinti aktoriaus reakciją, todėl Jasonas galėjo reaguoti žymiai vėliau. Nors J. Momoa kovos scenose pagrinde svaidosi kumščiais, jo pasirodymą vainikuoja „Rembo“ stiliaus arsenalas: Džo Breivenas kovoje prieš narkotikų gabentojus naudoja peilius, kirvius, lanką bei kitus daiktus esančius trobelėje (net medinį kuolą).

Filme „Džo Breivenas“ aktorius J. Momoa vaidina medkirtį, kuris tikisi nuošalioje medžioklės trobelėje praleisti ramų savaitgalį su savo tėvu, o vėliau ir žmona bei dukra, kurios netikėtai atvyksta į svečius. Tačiau Breiveną dar labiau nustebina trobelėje atrasta didžiulė narkotikų siunta, todėl kad išsaugotų savo šeimą, jam nelieka kito pasirinkimo kaip panaudoti savo išgyvenimo įgūdžius, išmintį bei kumščius ir susikauti su piktybiškais narkotikų gabentojais.

Veiksmo filmas „Džo Breivenas“, kinuose nuo kovo 16 d.

Filmo anonsas:

Komentuoti

Jūsų el.paštas nebus publikuotasPažymėti laukai būtini *

*