„Audiovizualinių menų industrijos inkubatorius“: būti ar nebūti rezidentu? Verta!

AMII inkubatorius

AMI inkubatorius. Jorigės Kuzmaitės/ KINFO nuotrauka

Audiovizualinių menų industrijos inkubatorius (AMII)  kviečia audiovizualinių menų gamybos įmones ir jaunus menininkus 2014 metais įgyti rezidento statusą ir šiais metais įsikurti ypač patogioje kūrybai ir darbui erdvėje.

AMII paskelbtą rezidencijų konkursą laimėjusios įmonės ar jauni menininkai turės galimybę lengvatinėmis sąlygimis naudotis naujausia technine baze ir specializuotomis patalpomis: erdvinio kino garso suvedimo studija, sinchroninių triukšmų įrašymo studija, garso montažinėmis, vaizdo montažinėmis, kompiuterinės grafikos stotimi, peržiūrų, repeticijų salėmis, erdviose inkubatoraus patalpose sudarytos sąlygos konferencijoms, teoriniams seminarams ir  kt.  Kiekviena reziduojanti įmonė įgyja teisę į biuro patalpas, skirtas tik įmonės personalui. Rezidencijų kiekis ribotas.

„Kai sumaniau menų inkubatorių, jį įsivaizdavau kaip kūrybiškumą skatinančią erdvę – koridoriais zuja pilni idėjų žmonės, erdviose moderniausiose vaizdo ir garso montažinėse gimsta filmai, vyksta jų peržiūros, intensyvūs mokymai. Jau surengėme projektų, kurių metu ši vizija tapo pačia tikriausia realybę, net pranokusia svajones. AMII atviras entuziastams. Audiovizualinis sektorius yra labai įvairus, ir mes laukiame rezidentų su pačiais įvairiausiais projektais – ilgalaikiais ir trumpiau trunkančiais, tradiciniais ir inovatyviais, kelias medijas siejančiais sumanymais,“ – sako AMII vadovė, kino režisierė Inesa Kurklietytė.

AMII vaizdo ir garso montažinėse jau gimė ne vienas lietuviškas filmas, reklama, praėjusį rudenį čia surengtas ypatingą pasisekimą turėjęs projektas „NordBaltic Incubator“.

Daugiau informacijos rasite:

Reklama

www.amiincubator.com

Komentuoti

Jūsų el.paštas nebus publikuotasPažymėti laukai būtini *

*