Europos animacijos apdovanojimai: paskelbti 48 nominantai 16-oje kategorijų bei Lotės Reiniger apdovanojimas už gyvenimo nuopelnus

„Emile” apdovanojimai

Pirmadienį, lapkričio 6 dieną, Londone, Europos animacijos apdovanojimų asociacijos prezidentas Peteris Lordas paskelbė 48 nominantus, kurie varžysis pirmuosiuose „Emile” apdovanojimuose. Nominantai atrinkti iš 500 apdovanojimams kvalifikuotų filmų. Apdovanojimų ceremonija vyks šių metų gruodžio 8 dieną Lilyje, Prancūzijoje. Apdovanojimų ceremonija atvira ne tik animacijos industrijos ekspertams, bet ir platesnei auditorijai.

Žiuri nariai bei kategorijos

Keturios žiuri komisijos išrinko po tris nominantus 16 apdovanojimų kategorijų, kurios buvo suskirstytos į 4 pagrindines grupes: studentų bei trumpametražių animacinių filmų, pilnametražių animacinių filmų, garso takelio, televizijos animacijos bei užsakomųjų animacinių filmų.

Lotės Reiniger apdovanojimas už gyvenimo nuopelnus

Peteris Lordas taip pat paskelbė pirmojo Lotės Reiniger apdovanojimo už gyvenimo nuopelnus laureatą. Už karjeros pasiekimus bus apdovanotas kanadietis/britas animatorius Richardas Viliamsas. Lotės Reiniger apdovanojimas – tai viso gyvenimo nuopelnų animacijai įverinimas, kuris skiriamas kūrėjams asmeniškai.

Reklama

Internetinis balsavimas už nominantus prasidėjo Lapkričio 7 dieną ir vyks iki Lapkričio 30 dienos. Balsuoti ir nugalėtojus rinkti gali visi Europos animacijos apdovanojimų asociacijos nariai. Tapti Europos animacijos apdovanojimų asociacijos narui galima užsiregistravus oficialiame asociacijos puslapyje bei sumokėjus narystės mokestį iki lapkričio 27 dienos.

Pirmųjų Europos animacijos apdovanojimų nugalėtojai bus paskelbti „Emile” apdovanojimų ceremonijoje gruodžio 8 dieną.

Daugiau informacijos apie Europos animacijos apdovanojimus bei nominantus: www.animationawards.eu

Komentuoti

Jūsų el.paštas nebus publikuotasPažymėti laukai būtini *

*