Filme apie tragišką Bostono maratoną „Patriotų diena“ nusifilmavęs M. Wahlbergas: žiūrovai iš seanso išeis geresni

Kadras iš filmo „Patriotų diena“
„ACME Film“ archyvas

Kino teatrus jau pasiekė trileris pagal tikrais įvykiais paremtą istoriją „Patriotų diena“. 2013 m. balandžio 15 dieną netoli Bostono maratono finišo linijos susprogdintos dvi savadarbės bombos. Netrukus po to Bostone buvo organizuota didžiausia miesto istorijoje nusikaltėlių medžioklė, apie kurią ir sukurta ši juosta. Jame jėgas vėl sujungia filmų „Išlikęs gyvas“ ir prieš kelis mėnesius kino teatruose matytos katastrofų dramos „Liepsnojantis horizontas“ režisierius Peteris Bergas bei šių juostų žvaigžde tapęs aktorius Markas Wahlbergas.

Pastarasis juostos premjeroje, kuri vyko Bostone, sakė: „Aš pats augau čia, lankiau mokyklą, tad tą vietą, kurioje įvyko šis baisus teroro aktas, puikiai žinau. Ne kartą pro ją esu praėjęs ar pravažiavęs. Todėl mane šis įvykis sukrėtė dar labiau.  Po filmo peržiūros kalbėjau su žiūrovais, jie sakė, kad juosta priverčia susimąstyti, kokiame pavojingame pasaulyje gyvename. Neabejoju, kad po seanso žmonės iš kino teatrų išeis geresni ir padarys viską, kad tik šioje Žemėje būtų daugiau gėrio“.

45-erių M. Wahlbergas neslepia, jog pasiruošimas filmavimams buvo itin įtemptas: jam teko gilintis į pačią istoriją, daug sportuoti ir net susitikti su maratono dalyviais, išgyvenusiais sprogimą.

„Ši patirtis mane pakeitė kaip žmogų, kaip aktorių, kaip tėtį ir sutuoktinį. Su žmona auginame keturias atžalas ir sunku net įsivaizduoti, kas būtų, jei kuris nors iš šeimos narių patektų į panašų įvykį. Norėčiau patarti kolegoms aktoriams mažiau politizuoti ir pradėti kažką daryti. Mes, žinomi žmonės, savo viešumą galime panaudoti geriems darbams. Aš tikiu, kad tai daryti jau pradėjau“, – su ašaromis akyse sakė M. Wahlbergas.

„Patriotų diena“, pasak kūrėjų, atskleidžia nutylėtus Bostono maratono įvykius. Iš vietinės policijos tyrimą perėmęs FTB netrukus nustatė, kad dėl sprogimų kalti du įtariamieji. Tad policija ir FTB, padedama vietinių gyventojų, suvienija jėgas ir stoja į kovą su laiku, kad sugautų nusikaltėlius, jau planuojančius kitą išpuolį.

Reklama

Trileryje išvysime ne vieną Holivudo žvaigždę. Pagrindinį vaidmenį čia atlieka jau minėtas Markas Wahlbergas, o drauge su juo pasirodo Kevinas Baconas, Michelle Monaghan, J.K. Simmonsas bei Johnas Goodmanas.

„Patriotų diena“ jau pasiekė Lietuvos kino teatrus.

„ACME Film

„ACME Film"

„ACME Film" turi išskirtines teises Lietuvos, Latvijos bei Estijos kino teatruose platinti „Warner Brothers" filmus, taip pat išskirtines teises „Sony Pictures" filmams platinti Lietuvos bei Estijos kino teatruose.

„ACME Film" yra didžiausia nepriklausomų filmų platintoja Baltijos šalyse. Mūsų partneriai yra „Summit Entertainment", „Lakeshore International", „Studiocanal", „Wild Bunch", „Lionsgate", "Focus Features", EEAP ir daugelis kitų. Glaudūs ryšiai "ACME Film" sieja ir su didžiausiomis rusų filmų platinimo kompanijomis - „West Video", „Central Partnership" bei „Paradise MGN"
„ACME Film

Komentuoti

Jūsų el.paštas nebus publikuotasPažymėti laukai būtini *

*