Filme „Džiumandži: sveiki atvykę į džiungles“ – ypatinga scena, skirta mirusiam aktoriui Robinui Williamsui

Kadras iš filmo „Džiumandži: sveiki atvykę į džiungles“
CLINIC 212 archyvas

Jau šį savaitgalį, gruodžio 22 dieną, kino teatruose pasirodys filmas „Džiumandži: sveiki atvykę į džiungles“. Fantastinė nuotykių juosta visai šeimai ne tik sukurs puikią pramogą žiūrovams, bet ir primins, kad ne visi žaidimai yra linksmi, o įvykių sukūryje atsidurs tokių Holivudo žvaigždžių, kaip Dwayne’o Johnsono, Jacko Blacko, Kevino Harto bei paauglių dievaičio Nicko Jonaso herojai.  Daugelį kankinęs klausimas, ar filmas bus prieš du dešimtmečius pasirodžiusio filmo su Robinu Williamsu perdirbinys – atsakytas. Tai istorijos tęsinys, kuriame ypatingai pagerbtas ir anapilin iškeliavęs aktorius.

Williamsas anapilin iškeliavo 2014 metais, prieš pat studijai paskelbiant, jog bus kuriamas legendinio filmo tęsinys. Būtent todėl naujojo filmo prodiuseriai nutarė į scenarijų įtraukti epizodą, ypatingai jautriai pagerbsiantį mirusį aktorių.

Filme „Džiumandži: sveiki atvykę į džiungles“ yra scena, kurioje N. Jonaso vaidinamas personažas Alexas pasikviečia pagrindinius veikėjus pas save į trobelę medyje. Ten matomas užrašas ant sienos ir Alexo žodžiai sujaudins ne vieną žiūrovą.

„Nuo pat filmo kūrimo pradžios žinojome, kad Robinas Williamsas privalo būti pagerbtas. Tai mums buvo svarbiausia. Jei filmo kūrėjai būtų išmetę šią sceną iš scenarijaus, manau, tiek aš, tiek kiti aktoriai, būtume atsisakę vaidinti iš viso. Aš pati buvau didžiulė pirmojo filmo gerbėja, todėl žinau, koks įžeidimas mums visiems būtų, jei būtų pamiršta į šį reikalą įtraukti ir Robiną“, –  sako aktorė Karen Gillan.

Prieš 22 metus Robino Williamso suvaidintas herojus Alanas Perišas pateko į nepaprasto žaidimo paslaptingu „Džiumandži“ pavadinimu spąstus. Krentant kauliukams, ant žaidimo lentos langelių surašytos pranašystės pildėsi realiame gyvenime. Žaidimo nusviestas į džiungles, Alanas turėjo pasitelkti visus sugebėjimus, kad išgyventų. Atgal į savo gyvenimą jis galėjo sugrįžti tik tuomet, kai žaidimas buvo baigtas.

Reklama

„Vaidinant tiek nesijaudinau, kiek dabar. Mūsų pagrindinė užduotis, tikslas, kurį drauge išsikėlėme, buvo išlaikyti gerąją 1995 metų juostos dvasią, jokiu būdu nepaminant R. Williamo atminimo“, – sako D. Johnsonas.

Dabar, praėjus dviem dešimtmečiams, istorija kartojasi ir pasakoja naujus nuotykius. Keturi paaugliai atranda paslaptingą, seną vaizdo žaidimą. Jį įjungę ir pradėję žaisti, jaunuoliai pavirsta savo naudojamais avatarais ir yra nusviedžiami į džiunglių gūdumą. Spenseris tampa drąsiu nuotykių ieškotojų Breivstounu (aktorius D. Johnsonas), galingo sudėjimo futbolo žvaigždė Fridžas pavirsta vos pusantro metro tesiekiančiu vyruku pravarde Einšteinas (akt. K. Hartas), viena populiariausių mokyklos merginų tampa vidutinio amžiaus profesoriumi (akt. J. Blackas), o tylenė Marta – aršia kovotoja (akt. K. Gillan).

Ketveriukė netrukus supranta, kad „Džiumandži“ nėra tiesiog žaidimas pramogai. Pagrindinė šio žaidimo užduotis – išgyventi. Kad nugalėtų žaidimą ir sugrįžtų į savo pasaulį bei savo kūnus, ketveriukė privalės leistis į pavojingiausią gyvenimo kelionę, atras tai, ką prieš 20 metų džiunglėse paliko Alanas Perišas ir privalės pakeisti požiūrį tiek į save, tiek į savo draugus. Nes kitu atveju amžiams liks įkalinti žaidime.

Azartiška nuotykių komedija „Džiumandži: sveiki atvykę į džiungles “ Lietuvoje pradedama rodyti jau šį savaitgalį, gruodžio 22 dieną.

Filmo anonsas:

Komentuoti

Jūsų el.paštas nebus publikuotasPažymėti laukai būtini *

*