Filmuojant komediją į aktorių Artūr Svorobovič pasikėsino beždžionė

Aktorius Artūr Svorobovič

 

Jei gali nefilmuoti vaikų ir gyvūnų, tai nefilmuok  – sakoma kino industrijoje. Priežastis – tokių aktorių neprognozuojamas elgesys: užsispirs ir nedarys, ko iš jų nori. Tačiau netrukus pasirodysiančios  komedijos  “Poilsiautojai: pavydo žaidynės” kūrėjai iššūkio ėmėsi su kaupu: ekrane išvysime ir vaikus, ir būrį gyvūnų: du katinus, smauglį ir beždžionėlę, kuri į filmavimo aikštelę atkeliavo net iš Ukrainos.

Su simpatišku, vos kelių  mėnesių makaka Rikiu filme vaidinusiam Artūrui Svorobovič teko  bendrauti daugiausiai. Vienoje iš filmo scenų, kurioje jaunimas Palangoje atsibunda po siautulingo vakarėlio, aktorius turėjo išeiti iš kambario su beždžionėle ant pečių.

“Ji paklusniai tupėjo, tačiau visą laiką dairėsi šeimininko. Nurimdavo, kai matydavo jį kur nors stovintį už kampo. O kai norėjau ją perkelti ant kito peties, ji užsispyrė nelipti ir man net grybštelėjo į pirštą. Bet nieko baisaus, tik lašas kraujo”, – sako A. Svorobovič. 

Nepaisant to, Rikis užkariavo  filmavimo aikštelės komandos širdis ir mielai leidosi kiekvieno glostomas. Visi tyliai džiaugėsi, kad nepasirinko filmuoti jo kolegės – mat šeimininkas  Iš Ukrainos į filmavimo aikštelę atsivežė iš viso penkias beždžionėles, su kuriomis keliavo į Rygą, į cirko pasirodymą.Iš pradžių komedijoje suvaidinti tinkama pasirodė Jaša – ryškaus charakterio,  raudonom kelnėm pasidabinęs patinėlis. Tačiau paauglystės amžių pasiekusi makaka  iškart parodė,  kad nesiruošia būti mandagiu svečiu ir nė neketina pradėti karjeros Lietuvos kine.

Reklama

Aktorius Artūr Svorobovič

“Viena mergina iš komandos laikė kavos puodelį, o Jaša pribėgo ir nė iš šio, nė iš to trenkė jai per ranką – kava išsitaškė ant žemės. O kai šeimininkas laikė Jašą pakėlęs ir aš šalia stovėjau ir su juo kalbėjausi,  beždžionė staiga man griebė už plaukų, pradėjo juos pešti, savo nasrais apžiojo galvą, net perbrėžė kaklą. Buvo netikėta ir nelabai smagus jausmas apėmė. Išsigandau”, – prisimena A.Svorobovič,  -“Šeimininkas pasakojo, kad Jaša taip siautėja, nes yra paauglystės amžiaus ir siekia įsitvirtinti kaip alfa patinas. Prieš jį reikia parodyti viršenybę, kitaip – užsilips ant galvos. Tačiau aš niekaip neprisiverčiau jam duoti sprigto į nosį”.

O štai su tigriniu pitonu aktoriui filmuotis buvo kur kas paprasčiau. “Buvo žymiai lengviau. Mane jo šeimininkė patikino, kad jis nepavojingas, svarbiausia – turiu stengtis nedaryti staigių judesių, kad nekąstų. Tai aš gulėjau ir tiek, o jis rangėsi ramiai ant manęs. Nebuvo nei baisu, nei labai faina”,- prisimena aktorius.

A. Svorobovič  sako gyvūnus mėgstantis, tačiau rinktųsi ne egzotišką augintinį, o įprastą.  “Norėčiau šuns. Tačiau mano mergina nori katino, tai kol kas nenusprendėm”, – juokiasi jis.

Naujas “Poilsiautojai: pavydo žaidynės“ anonsas su nematytais kadrais: 

Komentuoti

Jūsų el.paštas nebus publikuotasPažymėti laukai būtini *

*