FORUM CINEMAS Kaune pristatyta SCAPE kino salė

„Forum Cinemas“ SCAPE salės pristatymas
Nuotrauka: Kristina Sereikaitė

Gegužės 24 dieną Kauno Akropolyje įsikūrusiame „Forum Cinemas“ kino teatre buvo pristatyta visiškai nauja, viena pažangiausių kino rodymo sistemų pasaulyje – SCAPE.

„Forum Cinemas“ generalinis direktorius Arūnas Baltrušaitis įsitikinęs, kad apsilankymas naujoje SCAPE salėje kiekvienam kino mylėtojui paliks neišdildomą įspūdį. „Naujoje SCAPE salėje Kaune sumontuotos kino demonstravimo technologijos yra vienos naujausių, pažangiausių ir tobuliausių visame pasaulyje. Tai – ateities kinas“,- neabejoja A. Baltrušaitis.

Arūnas Baltrušaitis ir Andrius Žiūrauskas „Forum Cinemas“ SCAPE salės pristatyme
Nuotrauka: Kristina Sereikaitė

SCAPE salėje patobulinta kiekviena detalė – nuo projektoriaus iki salės kėdžių. Keturgubai galingesnis lazerinis projektorius projektuoja kokybišką vaizdą bet kokiu dydžiu, neprarandant jo kokybės. Tobulas projektoriaus ryškumas neslopina šviesos ir spalvų, kas ypatingai svarbu žiūrint 3D formato filmus. Naujoje SCAPE salėje įrengtas vienas didžiausių kino ekranų Lietuvoje. Jo plotas yra 136 kvadratiniai metrai.

SCAPE salėje įrengta pažangi DOLBY ATMOS sistema garsą skirsto net į 56 kanalus, o bendras sistemos galingumas – 93 tūkst. vatų! Salės kampuose, šonuose ir lubose išdėstyti 55 bei dar 6 žemo dažnio garsiakalbiai už ekrano padovanos tokių pojūčių, kokių net neįtarėte galint egzistuoti.

Reklama

„Forum Cinemas“ SCAPE salės pristatymas
Nuotrauka: Kristina Sereikaitė

Ne menkesnis dėmesys skirtas ir SCAPE salės kėdėms. Specialūs ergonomiški, rankų darbo odiniai krėslai suteiks ypatingą komforto ir patogumo pojūtį. Viena eilė 330 vietų salėje skirta įsimylėjėliams: poromis sustatyti krėslai leis mėgautis antrosios pusės artumu be jokių kliūčių. Bilietus į dvi paskutines salės krėslų eiles – VIP vietas – įsigiję žiūrovai galės mėgautis ne tik atskirta erdve, privatumu, reguliuojamų padėčių krėslais, bet ir baro paslaugomis kino seanso metu.

Komentuoti

Jūsų el.paštas nebus publikuotasPažymėti laukai būtini *

*