Geriausios nebekuriamos TV komedijos pagal KINFO

Kadras iš serialo „The Office“

Nusprendėme išrinkti KINFO komandos ne tik žiūrimiausius, bet ir mėgiamiausius serialus! Iš viso balsus atidavė 15-ka komandos narių.

Kadangi serialus rūšiuoti gana sudėtinga, nusprendėme išskirti serialus į tuos, kurie dar kuriami, ir tuos, kurie jau baigėsi. Taip pat atskyrėme pusvalandžio trukmės serialus nuo valandinių ir atskirai rekomenduojame kelis TV mini serialus. Kad būtų įdomiau, dalinamės ir asmeninėmis rekomendacijomis. Galbūt atrasite kažką naujo ir negirdėto.

Pristatome Top 5 komedijas, kurių jau visos serijos sukurtos, kurių juokelius mokame ir cituojame mintinai!

TOP 5 nebekuriami serialai komedijos:

5. „Girls“ (2012 – 2017)

Reklama

6-is sezonus padovanojęs serialas baigėsi šiemet. Atviromis scenomis išgarsėjęs serialas įtiko ne visiems. Pagrindinių herojų poelgiai ir motyvacija dažniausiai garsėdavo savanaudiškais tikslais. Ir visgi tai – šios kartos „Seksas ir miestas“. Apie merginas ir apie vaikinus ir apie jų tarpusavio santykius. Serialas, kuriame buvo atrastas Lena Dunham talentas ir aktorius Adam Drive.

Anonsas:

4. „Black Books“ (2000 – 2004)

Vos 18-ka serijų teturintis Didžiosios Britanijos serialas pasakoja apie knygyną, jo saviniką ir du jo draugus. Išties neverta 100 kartų pasakoti, geriau 1 kartą pažiūrėti. O visas serijas galima rasti youtube.

Anonsas:

3. „Friends“ (1994 – 2004)

Legendinis serialas „Friends“ užima garbingą 3 vietą. Daug kam šis serialas padėjo ištverti sunkias studijų sesijas, daug kas šį serialą gali cituoti mintinai ir tikrai neretai kam išsprūsta sakinys: „Žinai, visai kaip toje Draugų serijoje!“. Juk visi norėjo sužinoti, ar Rosas liks su Reičel ir kaip toliau sekasi Monikai su Čandleriu, ar Fibi vis dar dainuoja, o ar Džo vis dar vaidina? Serialo gerbėjai dar ir dabar norėų pamatyti tęsinį, nors galbūt jo visiškai nereikia…

Pradžių pradžia:

2. „Parks and Recreation“ (2009 – 2015)

Serialas pasauliui padovanojęs Ron Swanson personažą (!) ir ne tik. Iš tikrųjų tokį puikų aktorių kolektyvą surinkti į vieną serialą pavyksta toli gražu ne visada, o kai pavyksta – fejerverkai! Amy Poehler, Nick Offerman, Aubrey Plaza, Chris Pratt, Aziz Ansari ir kiti sukūrė išties smagią ir įsimintiną komediją apie darbą vyriausybinėje įstaigoje.

Anonsas:

1. „The Office“ (2005 – 2013)

Jei pirmos serijos pabaigoje juoksitės – jis Jums. Išties sunku apibūdinti serialą, kuris 9-is sezonus gebėjo stebinti, juokinti ir prikaustyti dėmėsį prie popieriumi (!) prekiaujančių žmonių kasdienybės. Kam tai nepriminė darbo kasdienybės? Kieno darbovėtėje nebuvo romanų? Kieno bosas nė kiek nepanašus į Maiklą? Jei nematėte – būtina.

Anonsas:

 

Komentuoti

Jūsų el.paštas nebus publikuotasPažymėti laukai būtini *

*