„Godzilos“ frančizės 60-mečiui – naujas fantastinis veiksmo filmas apie legendinį monstrą

Kadras iš filmo „Godzila“ „ACME Film“ archyvas

Kadras iš filmo „Godzila“
„ACME Film“ archyvas

Vienas didžiausių ir grėsmingiausių veiksmo ir fantastikos filmų kūrėjų į kino ekranus atvestų monstrų ir vėl atgims. Visa naikinanti milžiniška pabaisa parodys gamtos galią ir žmogaus menkumą juostoje „Godzila“ (angl. „Godzilla“) Lietuvos kino teatruose jau nuo gegužės 16 dienos. Naujojo filmo pasirodymas taip pat skirtas simboliškai paminėti 60-ąjį „Godzilos“ frančizės gimtadienį.

Pagrindinį vaidmenį vos daugiau kaip po mėnesio kino ekranus pasieksiančioje juostoje atliko puikiai serialo „Bręstantis blogis“ (angl. „Breaking Bad“) gerbėjams pažįstamas aktorius Bryanas Cranstonas. Sumanaus chemiko įvaizdžiu išgarsėjęs vyras ir šįsyk neišvengė mokslininko rūbo – jis tapo inžinieriumi ir branduolinės fizikos specialistu. B.Cranstono herojaus žinios itin aktualios, mat manoma, jog Godzilai įtakos turėjo radiacija.

Ar įmanoma pasipriešinti prieš žmogų sukilusios gamtos valiai? Ar galima tikėtis iš siaubūno pasigailėjimo? Iš filmo „Godzila“ anonso panašu, kad ne. Griuvėsiais virstantys miestai ir bergždžios kariškių pajėgos liudija, jog šįsyk milžiniškai katastrofai suvaldyti prireiks pačių galingiausių ir gudriausių būdų.

Trumpa „Godzilos“ istorija

Pirmasis filmas „Godzila“ 1954-aisiais buvo išleistas japonų kino kompanijos „Toho“. Ši režisieriaus Ishiro Hondos juosta buvo adaptuota amerikiečių ir tapo pasauliniu hitu bei sulaukė didžiulės komercinės sėkmės. Originalų I.Hondos filmą įkvėpė 1952-aisiais išleistas filmas apie King Kongą bei 1953-aisiais pasirodęs amerikiečių filmas apie atbudusį dinozaurą „The Beast from 20,000 Fathoms“.

Reklama

Vos pasirodžiusi ir kiną užkariavusi pabaisa-Godzila netruko persikelti ir į populiariąją kultūrą, muziką, literatūrą, komiksus ir vaizdo žaidimus. Šiandien Godzila laikoma neatsiejama Japonijos popkultūros dalimi.

Pavadinimas „Godzila“ atsirado 1954-ųjų filmo autoriams į lotynų abėcėlę perrašius japonišką vardą „Gojira“. Pastarasis yra dviejų japoniškų žodžių – „gorira“ (gorila) ir „kujira“ (banginis) – mišinys. Šis pavadinimas įprasmina monstro dydį, galią ir jūrinę kilmę.

Naujoji, gegužės 16 dieną Lietuvą pasieksianti „Godzila“ – tai epinis legendinės „Toho“ kurtos „Godzilos“ atgimimas. Šis nuostabus kino nuotykis leis žiūrovams stebėti, ko gero, garsiausio Žemės monstro ir piktavalių, gamtai grėsmę keliančių žmonių, arogantiškai pasikinkiusių naujausias technologijas, kovą.

Filmo „Godzila“ anonsas:

Filmukas iš juostos „Godzila“, pavadintas „Turite teisę žinoti“:

„ACME Film

„ACME Film"

„ACME Film" turi išskirtines teises Lietuvos, Latvijos bei Estijos kino teatruose platinti „Warner Brothers" filmus, taip pat išskirtines teises „Sony Pictures" filmams platinti Lietuvos bei Estijos kino teatruose.

„ACME Film" yra didžiausia nepriklausomų filmų platintoja Baltijos šalyse. Mūsų partneriai yra „Summit Entertainment", „Lakeshore International", „Studiocanal", „Wild Bunch", „Lionsgate", "Focus Features", EEAP ir daugelis kitų. Glaudūs ryšiai "ACME Film" sieja ir su didžiausiomis rusų filmų platinimo kompanijomis - „West Video", „Central Partnership" bei „Paradise MGN"
„ACME Film

Komentuoti

Jūsų el.paštas nebus publikuotasPažymėti laukai būtini *

*