Guillermo del Toro pelnė JAV režisierių gildijos apdovanojimų pagrindinį prizą

Guillermo del Toro
Šaltinis: goldderby.com

70-ųjų JAV režisierių gildijos (Directors Guild of America, DGA) apdovanojimų pagrindinį prizą pelnė įspūdinga vaizduote pasižymintis meksikiečių režisierius Guillermo del Toro už filmą „Vandens forma“ (The Shape of Water)

Nuo 1948 m. tik septyniems JAV režisierių gildijos apdovanojimų nugalėtojams nepavyko pelnyti „Oskarų“ statulėlės.

Geriausio dokumentinio filmo režisieriaus prizas atiteko Matthew Heineman už juostą „Vaizduoklių miestas“ (City of Ghosts). Tuo tarpu Jordanas Peele („Pradink“ / Get Out) įvertintas už geriausią režisieriaus debiutą.

Televizijos projektų kategorijose triumfavo Reed Morano („Tarnaitės pasakojimas“ / The Handmaid’s Tale), Beth McCarthy-Miller („Veep“) ir Jean-Marc Vallee („Nekaltas melas“ / Big Little Lies).

SVARBIAUSI NUGALĖTOJAI

Reklama

Geriausias režisierius:

  • Guillermo del Toro („Vandens forma“ / The Shape of Water; Fox Searchlight Pictures)
  • Greta Gerwig (Lady Bird; A24)
  • Martin McDonagh („Trys stendai prie Ebingo, Misūryje“ / Three Billboards Outside Ebbing, Missouri; Fox Searchlight Pictures)
  • Christopher Nolan („Diunkerkas“ / Dunkirk; Warner Bros.)
  • Jordan Peele („Pradink“ / Get Out; Universal Pictures)

Geriausias dokumentinio filmo režisierius:

  • Ken Burns and Lynn Novick (The Vietnam War)
  • Bryan Fogel (Icarus)
  • Matthew Heineman (City of Ghosts)
  • Steve James (Abacus: Small Enough to Jail)
  • Errol Morris (Wormwood)

Geriausias režisieriaus debiutas:

  • Geremy Jasper (Patti Cake$; Fox Searchlight Pictures)
  • William Oldroyd („Ledi Makbet“ / Lady Macbeth; Roadside Attractions)
  • Jordan Peele „Pradink“ (Get Out; Universal Pictures)
  • Taylor Sheridan („Vėjų upė“ / Wind River; Acacia Entertainment)
  • Aaron Sorkin (Pokerio princesė/ Molly’s Game; STX Entertainment)

Geriausias televizijos serialo režisierius (drama):

  • The Duffer Brothers („Keisti dalykai“ / Stranger Things; Netflix)
  • Reed Morano („Tarnaitės pasakojimas“ / The Handmaid’s Tale; Hulu)
  • Jeremy Podeswa („Sostų karai“ / Game of Thrones; epizodas „The Dragon and the Wolf“; HBO)
  • Matt Shakman („Sostų karai“ / Game of Thrones; epizodas „The Spoils of War“; HBO)
  • Alan Taylor („Sostų karai“ / Game of Thrones; epizodas „Beyond the Wall“; HBO)

Geriausias televizijos serialo režisierius (komedija):

  • Aziz Ansari (Niekieno meistras“ / Master of None; epizodas „The Thief“; Netflix)
  • Mike Judge („Silicio slėnis“ / Silicon Valley; HBO)
  • Melina Matsoukas (Niekieno meistras“ / Master of None; epizodas „Thanksgiving“; Netflix)
  • Beth McCarthy-Miller („Veep“; HBO)
  • Amy Sherman-Palladino („Nepakartojama ponia Maisel“ / The Marvelous Mrs. Maisel; Amazon)

Geriausias televizijos filmo ar mini serialo režisierius:

  • Scott Frank („Godless“; Netflix)
  • Barry Levinson („Melo burtininkas“ / The Wizard of Lies; HBO)
  • Kyra Sedgwick („Story of a Girl“; Lifetime)
  • Jean-Marc Vallee („Nekaltas melas“ / Big Little Lies; HBO)
  • George C. Wolfe („The Immortal Life of Henrietta Lacks“; HBO)

Komentuoti

Jūsų el.paštas nebus publikuotasPažymėti laukai būtini *

*