H. Jackmanas juokauja apie Ernio miuziklą

Kadras iš filmo „Didysis šou meistras“
„Du kine“ archyvas

Pirmą kartą suvaidinęs Ernio personažą, dar žinomo Logano vardu, 2000 m. filme „Iksmenai“, aktorius Hugh Jackmanas po 17 metų trukusios dešimties filmų serijos aukštai pakelta galva šiemet jau atsisveikino su mutantų pasauliu.

Vis dėlto ištikimiausius gerbėjus iki šiol domina ar H. Jackmanas kada nors grįš į Ernio vaidmenį, net jei tai būtų miuziklas?

Reklamuodamas savo naująjį filmą, muzikinę dramą „Didysis šou meistras“ (orig. „The Greatest Showman“), 49 m. aktorius juokais teigia, kad nors jis ir būtų tobulas žmogus, kuris galėtų padėti mutantui persikelti į teatrališką realybę, tačiau sunkiai įsivaizduotų Ernį, kuris ne tik dainuotų, bet ir šoktų Profesoriaus X dvaro kieme.

Holivudo žvaigždės H. Jackmano teigimu, nors tokia idėja galėtų skambėti patraukliai Ernio gerbėjams, patyręs aktorius sunkiai įsivaizduoja pasaulį, kuriame Ernio miuziklas galėtų pasiekti Brodvėjaus lygį.

Pats aktorius, panašu, grįžta ten nuo kur ir pradėjo – teatrališką vaidybą. Iš tiesų dėl pagrindinio vaidmens miuzikle „Didysis šou meistras“, H. Jackmanas atsisakė tapti naujuoju Džeimsu Bondu ir net sudalyvavo atrankoje į miuziklo perklausą prieš gydytojo nurodymus dainuoti, praėjus dienai po to, kai jam buvo atlikta odos vėžio operacija ant nosies.

Reklama

Biografinėje muzikinėje dramoje „Didysis šou meistras“ H. Jackmanas vaidina Amerikos šou verslo pradininką P. T. Barnumą, kuris ne tik įkūrė sėkmingą šou verslo imperiją, bet ir visam pasauliui įrodė, kad pramogos gali būti rimtas darbas.

Hugh Jackmanas visada buvo triguba žvaigždė – dėl dainavimo, šokių ir vaidybos. Dabar, po septynerių metų kovos – miuziklas pradėtas kurti dar 2010 m. – H. Jackman pagaliau galės pilnai atskleisti visus savo sugebėjimus režisieriaus Michael Gracey nepaprastai gražioje ir optimistiškoje muzikinėje dramoje „Didysis šou meistras“.

Trims „Auksinių gaublių“ apdovanojimams nominuotas miuziklas „Didysis šou meistras“, kinuose nuo gruodžio 22 d.

Filmo anonsas:

Komentuoti

Jūsų el.paštas nebus publikuotasPažymėti laukai būtini *

*