Į „Geriausias KANŲ LIŪTŲ reklamas“ nebetelpa visi norintieji: skelbiami papildomi seansai

Kadras iš kalėdinės „John Lewis“ reklamos „Buster the Boxer“

„Geriausios KANŲ LIŪTŲ reklamos“ ir vėl gerina susidomėjimo rekordus – bilietų į antradienį vykstančius seansus jau beveik nebeliko. Bet nespėjusieji įsigyti bilietų turi dar vieną šansą – „Kanų liūtais“ apdovanotas reklamas kino teatruose bus galima pamatyti ir trečiadienį, bei ketvirtadienį.

„Susidomėjimas „Geriausiomis KANŲ LIŪTŲ reklamomis“ šiemet ir vėl maloniai stebina – bilietų į antradienio seansus beveik nebeliko. Kita vertus, tai ir nekeista, nes tie, kurie turėjo išankstinę galimybę pažiūrėti šias reklamas, vieningai tvirtina, kad šiemet programa – stipri kaip niekad“, – tvirtina Algirdas Ramaška,  „Geriausių KANŲ LIŪTŲ reklamų“ programos sudarytojas.

„Geriausios KANŲ LIŪTŲ reklamos“ rodomos „Forum Cinemas“ kino teatruose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje bei Vilniaus kino teatre „Pasaka“. Bilietus į seansus galima įsigyti kino teatrų kasose ir jų interneto svetainėse.

„Geriausios KANŲ LIŪTŲ reklamas“ organizuoja kompanija „Lion’s share“, oficialūs „Kanų liūtų“ kūrybiškumo atstovai Lietuvoje.

Reklama

Komentuoti

Jūsų el.paštas nebus publikuotasPažymėti laukai būtini *

*