Į “Šnipo per klaidą” premjerą S. B. Cohenas atvyko prasisegusiu kelnių užtrauktuku

Kadras iš filmo „Šnipas per klaidą“ „Acme Film“ archyvas

Kadras iš filmo „Šnipas per klaidą“
„Acme Film“ archyvas

Jis jau buvo nepraustaburnis reperis Ali G, žurnalistas iš Kazachstano Boratas, skandalingasis Diktatorius ir viešai seksu užsiiminėjantis gėjus Bruno. Dabar į kino teatrus garsusis komikas grįžta kaip aistringas futbolo gerbėjas. Kovo 11 dieną į kino teatrus atkeliauja naujausias Sachos Barono Coheno darbas – juodoji komedija “Šnipas per klaidą”.

Humoristas neabejotinai moka viešumoje pasirodyti su trenksmu. Šią savaitę Paryžiuje vykusioje juostos premjeroje jis pasirodė pasislėpęs po naujausio savo herojaus kauke – ilgais bakenbardais, avėdamas gumines šlepetes ir prasisegusiu kelnių užtrauktuku.

44-erių žvaigždė fotografams pozavo apsuptas pusnuogių gražuolių, tačiau labiausiai dėmesį traukė ne menkai apsirėdę modeliai, o neadekvati S. B. Coheno apranga: gerokai per mažos kelnės ir išsipūtusį pilvą aptempiantis pilkas golfas. Negana to, jis viešai gėrė alkoholinius gėrimus, rūkė ir švaistėsi ginklu.

Susipažinkite su Normanu “Nobiu” Grimsbiu – dar vienu S. Barono Coheno įkūnijamu idiotu. 11 vaikų ir putlutę žmoną (ją vaidina puiki komedijų žvaigždė Rebel Wilson) turintis vyras, kuris yra vienas aršiausių šalyje futbolo chuliganų. Jo gyvenime trūksta tik vieno – Nobis svajoja susirasti vaikystėje nuo jo atskirtą brolį Sebastijaną, bet nežino, jog šis – nuožmiausias britų žvalgybos agentas.

Tačiau galiausiai veiksmas pasisuka netikėta linkme – pagalbos iš idijoto brolio prireikia pačiam Sebastijanui.

Reklama

Filmo “Šnipas per klaidą”, kuris didžiuosiuose Lietuvos ekranuose startuoja jau kovo 11-ąją, anonsas:

ACME Film informacija

„ACME Film

„ACME Film"

„ACME Film" turi išskirtines teises Lietuvos, Latvijos bei Estijos kino teatruose platinti „Warner Brothers" filmus, taip pat išskirtines teises „Sony Pictures" filmams platinti Lietuvos bei Estijos kino teatruose.

„ACME Film" yra didžiausia nepriklausomų filmų platintoja Baltijos šalyse. Mūsų partneriai yra „Summit Entertainment", „Lakeshore International", „Studiocanal", „Wild Bunch", „Lionsgate", "Focus Features", EEAP ir daugelis kitų. Glaudūs ryšiai "ACME Film" sieja ir su didžiausiomis rusų filmų platinimo kompanijomis - „West Video", „Central Partnership" bei „Paradise MGN"
„ACME Film

Komentuoti

Jūsų el.paštas nebus publikuotasPažymėti laukai būtini *

*