Įdomūs faktai apie naujausią „Disney Pixar“ animacinį šedevrą „Koko“

Kadras iš filmo „Koko“

Jaudinanti animacinė ir muzikinė nuotykių istorija „Koko“ pasakoja apie dvylikametį Migelį, kuris negali atsispirti kerinčiai muzikos magijai netikėtai nuvedančiai į paslaptingą vietą – mirusiųjų pasaulį, kuriame jaunasis muzikantas pagaliau išsiaiškins seną savo šeimos paslaptį.

Štai keletas įdomių faktų, kuriuos verta žinoti apie naujausią kino studijos „Disney Pixar“ animacinę kino juostą „Koko“.

Kaulai

Ypatingai vaizdingos animacinės pasakos „Koko“ kūrėjai mirusiųjų pasaulyje pateikia subtilias detales, kurių iš pradžių galima ir nepastebėti. Pavyzdžiui, akmenimis grįstų gatvių grindinys yra kaulo formos.

Judesiai

Reklama

Panašiai, filmo animatoriai muzikantui ir dainininkui Ernesto de la Cruzui pridėjo papildomus judesių taškus veide, kurie patikslino ir pagerino Adomo obuolio, gerklės ir skruostų virpesius, herojui dainuojant.

Muzika

Beje, visa „Koko“ filme grojama muzika yra techniškai tiksli. Filmo kūrėjai nufilmavo muzikantus, kurie grojo kiekvieną dainą, kad animatoriai galėtų pasinaudoti tiksliais vaizdo įrašais.

Augalai

„Koko“ filmo kūrėjai suprato, kad mirusiųjų pasaulis turėtų būti skirtingas, todėl vieninteliai gyvi augalai fantastiniame pasaulyje yra serenčiai. Daugybės kelionių į Meksiką metu filmo kūrėjai sužinojo, kad serenčių spalva ir aromatas, kaip mano vietiniai, mirusiųjų dienos metu padeda šeimos mylimojo dvasiai surasti namus.

Šuo

Migelio lojalusis kompanionas Dante yra Meksikos beplaukis šuo (orig. Xoloitzcuintli), ir priklauso vienai iš seniausių šuns veislių pasaulyje. Šios nepakartojamos veislės kilmė yra giliai įsišaknijusi Mesoamerikietiškoje civilizacijoje. Beveik be plaukų, Meksikos beplaukiams šunims dažnai trūksta dantų, todėl jų liežuvis natūraliai styro lauk iš burnos. Daugelis Meksikos gyventojų iki šiol tiki, kad šie šunys turi gydomąsias galias.

Pagalba

Animacinio filmo „Koko“ pagrindinis herojus Migelis atnaujina seną gitarą, pataisydamas ir perdažydamas instrumentą, kad gitara atrodytų tarsi jo dievuko, garsaus muzikanto ir dainininko, Ernesto de la Cruzo gitara. Tačiau filmo kūrėjai žinojo, kad jei gitaros išvaizdą būtų sukūręs patyręs menininkas, tai atrodytų neįtikinamai, todėl filmo režisierius Lee Unkrich („Žaislų istorija 3“, „Žuviukas Nemo“, „Monstrų biuras“) į pagalbą pasikvietė savo sūnų.

Drabužiai

Kino studijos „Pixar“ menininkai praleido daug laiko stebėdami gyvus meksikietiškojo folkloro šokėjų pasirodymus, kad suformuotų ir sujungtų virš 500 atskirų drabužių vienetų, panaudodami tūkstančius autentiškų simbolių.

Animacinė kino juosta „Koko“ kinuose nuo sausio 5 d.

Komentuoti

Jūsų el.paštas nebus publikuotasPažymėti laukai būtini *

*