J. Gonzálezo gerbėjams Lietuvoje – išskirtinė dovana ir nemokamas kino seansas

José González

Kad neprailgtų José Gonzálezo koncerto laukimas, kviečiam į specialų vakarą, skirtą švedo kūrybai. Sausio 19 d. kino teatre „Forum Cinemas Vingis“ įvyks išskirtinis ir nemokamas seansas. Bus parodytas muziką, kiną ir animaciją jungiantis švedų filmas „The Extraordinary Ordinary Life of José González“. Rekomenduojam ir manom, kad prieš istorinį švedų muzikos žvaigždės pasirodymą Lietuvoje verta jį pamatyti. Bus gera repeticija ovacijoms.

Tai neįprasta dokumentika, tikra istorija ir intymus švedų muzikos grynuolio portretas. Nesuvaidintas José Gonzálezo dienoraštis, egzistenciniai klausimai, daugiasluoksnis kūrybos procesas ir gyvenimo (rutinos) atspindys. Su geru garso takeliu ir išskirtine „In Our Nature“ albumo medžiaga. Pats filmas gamintas tris metus ir filmuotas net keturiuose žemynuose. Jame panaudotos labai skirtingos kino dokumentikos išraiškos priemonės. Dar pridėkite muzikos įkvėptą fikciją, švedų režisierių kūrybinę laisvę ir José Gonzálezo mėgstamą animaciją.

Filmo autoriai – žinomi švedų video menininkai Fredrikas Egerstrandas ir Mikelis Cee Karlssonas. Šis kino profesionalų tandemas kūrė vaizdus „Fever Ray“, „Bonde De Role“ ir kitiems švedų atlikėjams. Mikelis Cee Karlssonas yra daugumos José Gonzálezo ir „Junip“ vaizdo klipų autorius. Įdomu dar ir tai, kad filme vaidina grupės „Little Dragon“ vokalistė Yukimi Nagano.

Niujorkas, Berlynas, Barselona, Amsterdamas, Helsinkis, Kuveitas, Stambulas, Liuksemburgas, Santjagas, Buenos Airės – visur buvo rodyta ir puikiai sutikta ši kino juosta. Geteborgo kino festivalyje (Švedija) šis filmas buvo nominuotas Šiaurės šalių kino prizui. Šis filmas taip pat buvo rodytas ir Lietuvos kino teatruose. Tai tarptautinio Kauno kino festivalio programos „Muzika, keičianti pasaulį“ favoritas. Net numarintas festivalis „Satta Outside“ jį kadaise rodė ir ačiū jiems už tai.

Filmą pristato kino profesionalas ir publicistas Rytis Zemkauskas.

Reklama

Apie filmą: www.josegonzalezthefilm.com
Bio ir muzikos katalogas: www.jose-gonzalez.com

Seansas nemokamas ir atviras visiems. Belieka tik užsiregistruoti.

Pasižymėk facebook’e ir gausi vardinį kvietimą: https://www.facebook.com/events/1825744244305756/

Vietų skaičius ribotas.

8 Days A Week informacija.

Komentuoti

Jūsų el.paštas nebus publikuotasPažymėti laukai būtini *

*