Kaip reikiant bjaurus išskirtinis vaizdo klipas iš Daniel Radcliffe filmo „Džiunglės“

Kadras iš filmo „Džiunglės“

Tiktai tiems, kurie turi labai stiprų skrandį, pasirodė naujas itin bjaurus vaizdo klipas iš naujausio Daniel Radcliffe filmo „Džiunglės“ (orig. „Jungle“).

 
Visiškas košmaras – vaizdo klipe aktorius D. Radcliffe, visiems kino fanams žinomas kaip Haris Poteris, su kišeniniu peiliuku iš savo kaktos išsitraukia parazitinį kirminą. Internautai juokauja, kad pagaliau paaiškėjo iš kur atsirado randas ant kaktos Hariui Poteriui.
 
Filme „Džiunglės“ D. Radcliffe vaidina keliautoją Yossi Ghinsberg, kuris su komanda keliauja į ekspediciją Bolivijos džiunglėse, tačiau pasiklysta ir patenka į laukinės gamtos siaubą.
 
Ši kino juosta yra paremta tikra istorija – keliautojo Y. Ghinsberg prisiminimais – be to režisieriaus kėdėje sėdi Greg McLean, garsaus siaubo filmo „Vilkų dauba“ režisierius, todėl galima tikėtis tikrų šiurpuliukų (kirminas tik pradžia).

 
Po Hario Poterio filmų serijos, aktorius Daniel Radcliffe ne tik užsiaugino įspūdingą barzdą, bet ir ieško vis įvairesnių vaidmenų, pradedant nuo slaptojo policininko neonacisto filme „Imperiumas“ iki bezdančio lavono filme „Šveicarų armijos žmogus“. 
 
Pagal tikrą istoriją sukurtas įtemptas pasakojimas „Džiunglės“ kinuose nuo spalio 20 d.
 

Komentuoti

Jūsų el.paštas nebus publikuotasPažymėti laukai būtini *

*