„Kinas po žvaigždėmis“ – vienu metu visoje Lietuvoje

Kadras iš filmo „Kriaušių pyragėliai su levandomis“

Kadras iš filmo „Kriaušių pyragėliai su levandomis“

Rugpjūčio 18 d. romantiško prancūzų filmo „Kriaušių pyragėliai su levandomis“ premjera džiaugsis ne tik Vilniuje Valdovų rūmų kieme susirinkę „Kino po žvaigždėmis“ žiūrovai bet ir kino mylėtojai visoje Lietuvoje.

Filmas tuo pat metu taps pasiekamas net atokiausiuose šalies kampeliuose, todėl kiekvienas Lietuvos gyventojas ar grupė bendraminčių galės surengti savo kino seansą – po atviru dangumi ar po stogu, jei oras nebus palankus. Internetu simbolinį bilietą įsigiję žiūrovai filmą galės stebėti bet kurio įrenginio ekrane arba, pasijungę projektorių, vaizdą projektuoti tiesiog ant baltos sienos.

„Tai naujas ir svarbus žingsnis, po kurio jau niekas nebebus taip, kaip buvo iki šiol. Interneto pagalba geras kinas pasieks visus Lietuvos miestus ir miestelius. Kiną po žvaigždėmis galės surengti kiekvienas savo kieme, o mes pasistengsime pasiūlyti įdomų turinį,“ – sakė projekto „Kinas po žvaigždėmis“ organizatorė Greta Akcijonaitė.

Kadras iš filmo „Kriaušių pyragėliai su levandomis“

Kadras iš filmo „Kriaušių pyragėliai su levandomis“

Filmą „Kriaušių pyragėliai su levandomis“ internetu galima stebėti arba atsisiųsti į savo kompiuterį naujoje filmų peržiūros platformoje e.kinopasaka.lt.

Reklama

„Kriaušių pyragėliai su levandomis“ – tai vasariškas ir subtilus gyvenimo skonio priminimas. Į vienišos dviejų vaikų mamos Luizos (akt. Virginie Efira) kasdienybę netikėtai įsiveržiantis ekscentriškas keistuolis Pjeras (akt. Benjamin Lavernhe) aukštyn kojomis verčia visų šeimos narių gyvenimus ir nelauktai tampa daugybės Luizą persekiojančių problemų sprendimu.

Žiūrėkite filmą internetu ČIA nuo rugpjūčio 18 d. 19 val.

Visi, negalėję atvykti į praėjusius „Kino po žvaigždėmis“ seansus, internetinėje „Namų kino pasakos“ platformoje gali pažiūrėti ir jau anksčiau po atviru dangumi rodytus filmus – komediją „(Ne)Tikros prancūziškos vestuvės“, juodojo humoro ir absurdo negailintį „Naujausią testamentą“ bei jautrią ir poetišką japonų režisierės N.Kawase dramą „Kaip žydėjimas vyšnios.“

Anonsas:

Komentuoti

Jūsų el.paštas nebus publikuotasPažymėti laukai būtini *

*