Geriausi TV mini serialai pagal KINFO

Kadras iš serialo „Big Little Lies“

Ilgėjant vakarams ir šaltėjant orams bei praūžus „Emmy“ apdovanojimams nusprendėme pasidalinti savo komandos serialų TOP’ais. Paaiškėjo, jog mes visi žiūrime labai skirtingus serialus ir vos keletą tų pačių. Todėl balsavimas buvo gana sudėtingas… Iš viso balsus atidavė 15-ka komandos narių.

Kadangi serialus rūšiuoti gana sudėtinga, nusprendėme išskirti juos į tuos, kurie dar kuriami, ir į tuos, kurie jau baigėsi. Taip pat atskyrėme pusvalandžio trukmės serialus nuo valandinių ir atskirai rekomenduojame kelis TV mini serialus. Kad būtų įdomiau dalinamės ir asmeninėmis rekomendacijomis. Galbūt atrasite kažką naujo ir negirdėto.

Šįkart Top 4 TV mini serialai. Paaiškėjo, kad daliai komandos dar reikia daaaug ką pasižiūrėti, kad topas būtų pilnesnis ir įvairesnis. Todėl šįkar tik 4, bet tikrai verti Jūsų dėmesio serialai.

TOP 4 TV mini serialai:

4. „Big Little Lies“ 2017 m.

Reklama

Mėgstantiems detektyvus ir šeimynines dramas – puikus pasirinkimas. Pagal to paties pavadinimo romaną sukurtas 7-ių epizodų serialas, kurį režisavo Jean-Marc Vallée. Jame vaidina žinomų aktorių būrys: Nicole Kidman, Reese Witherspoon, Shailene Woodley.

Anonsas:

3. „11.22.63“ (11.22.63) 2016 m.

Jei mėgstate svarstyti apie alternatyvią istoriją, tai šis serialas kaip Jums. James Franco vaidinamas mokytojas atranda laiko portalą ir mėgina sukliudyti J. F. Kenedžio žmogžudystę. Tačiau, žinoma, ne viskas taip paprasta.

Anonsas:

 

2. „Puikybė ir prietarai“ (Pride and Prejustice) 1995 m.

Tikriausiai tiksliausia knygos „Puikybė ir prietarai“ ekranizacija. Ir čia Mr. Darsį vadina dar labai jaunas Colinas Flirtas! Jei esate knygos gerbėjai ar mėgstate kostiumines dramas, šis serialas kaip tik Jums.

Anonsas:

1. „Desantininkų būrys“ (Band of Brothers) 2001 m.

10 epizodų, kuriuos turi pamatyti visi, kas domisi Antruoju pasauliniu karu, ir ne tik. Įtaigus pasakojimas ir puikus aktorių darbas šią istoriją pavertė nemirtinga. Tai paprastų vyrų istorija apie jų drąsą ir ryžtą  karo akivaizdoje.

Anonsas:

O kokius TV mini serialus žiūrite Jūs  ir kurie Jums labiausiai patinka ?

Save

Save

Komentuoti

Jūsų el.paštas nebus publikuotasPažymėti laukai būtini *

*