„Kino pavasaris“ kviečia į konferenciją apie autorių teises skaitmeninėje rinkoje

Festivalis „Kino pavasaris“ Festivalio „Kino pavasaris“ archyvas

Festivalis „Kino pavasaris“
Festivalio „Kino pavasaris“ archyvas

Festivalio „Kino pavasaris“ metu bus galima ne tik išvysti filmų, bet ir išsamiau sužinoti apie autorių teisių naujoves skaitmeninėje rinkoje. Balandžio 8 d. Vilniuje rengiama konferencija „Kūrybinės industrijos bendroje Europos Sąjungos skaitmeninėje rinkoje“ skirta šios srities profesionalams ir visiems, kam aktualios autorių teisės skaitmeniniame pasaulyje.

Skaitmeninių technologijų dėka šiandien kūrybinis turinys gaminamas, platinamas ir naudojamas kitaip negu anksčiau, todėl iškilo poreikis tam pritaikyti ES autorių teisių taisykles. Apie tai bus kalbama konferencijoje, kurią organizuoja UAB „Europos Kinas“ kartu su partneriais Europos Parlamento Informacijos biuru Lietuvoje, Lietuvos Respublikos kultūros ministerija ir Vilniaus tarptautiniu kino festivaliu „Kino pavasaris“.

Renginio dalyviai išgirs apie Europos skaitmeninės rinkos tikslus, uždavinius ir poveikį kūrybinėms industrijoms, taip pat numatomus ES intelektinės nuosavybės teisės pasikeitimus. Šią temą pristatys specialiai atvyksianti Europos Komisijos Ryšių tinklų, turinio ir technologijų skyriaus atstovė Vita Juknė.

Pranešimą apie autorių teisių modernizavimą Lietuvoje skaitys LR Kultūros ministerijos Meno ir kūrybinių industrijų politikos departamento Autorių teisių skyriaus vedėja Nijolė Janina Matulevičienė. Advokatų kontoros SORAINEN partnerė Renata Beržanskienė nagrinės autorių teisių, prekių ženklų ir domenų vardų probleminius aspektus po skaitmeninės revoliucijos, o Lietuvos antipiratinės veiklos asociacijos pirmininkė Vytautė Ladigaitė–Balčiūnienė pristatys kovos su piratavimu temą. Diskusijos metu dalyviai turės progą pasidalinti savo nuomonėmis ir įžvalgomis.

Konferencija vyks balandžio 8 d. 10–14 val. Europos namų konferencijų salėje, Gedimino pr. 16, Vilniuje (įėjimas iš Vilniaus g.). Registruotis čia: http://kinopavasaris.lt/lt/registracija-autoriniu-teisiu-konferencija

Reklama

Paskutinė registracijos diena – balandžio 5 d.

Festivalis „Kino pavasaris“

Festivalis „Kino pavasaris“

Vilniaus tarptautinis kino festivalis (VTKF) „Kino pavasaris“ yra didžiausias kino renginys Lietuvoje. Sukurtas 1995 metais, festivalis vieno didžiausių ir gausiausiai lankomų renginių šalyje vardą užsitarnavo pateikdamas žiūrovams kruopščiai atrinktą, didžiuosiuose pasaulio festivaliuose kino profesionalų ir mėgėjų įvertintą kino programą.
Festivalis „Kino pavasaris“

Komentuoti

Jūsų el.paštas nebus publikuotasPažymėti laukai būtini *

*