Kinorama #84

Kadras iš filmo „Mamytė“ Šaltinis - youtube.com

Kadras iš filmo „Mamytė“
Šaltinis – youtube.com

Nežinau, nežinau… kažkodėl šią savaitę visi buvo vangūs ir tokie…. mee. Bet štai, ką pavyko surinkti.

Nemažai kalbėta apie naujus filmus ir aktorius, kurie galėtų suvaidinti vieną ar kitą personažą. Tačiau tikrai niekas nesitikėjo, kad Stephenas Hawkingas pareikš, jog jis – tobulas Bondo filmų blogiukas. Na, bet kol kas, atrodo, šio filmo kūrėjai pabijojo eksperimentuoti ir pasirinko ne fiziką, o aktorių Andrew Scottą. Pradedama kalbėti ir apie filmo „Suicide Squad“ aktorių atranką. Štai pirmieji spėliojimai.

Nors mes dar tik laukiame, tačiau kito, mūsų taip siekiamo ir mylimo pasaulio žmonės jau pamatė naujausią filmą „Hobitas: penkių armijų mūšis“ (The Hobbit: The Battle of the Five Armies, 2014). Taip pat pirmosios apžvalgos sulaukė ir naujausias Angelina Jolie darbas „Nepalūžęs“ (Unbroken, 2014). Taip pat tiems, kas turite galimybę, siūlome paskaityti apie žmogų, kurio gyvenimo istorija ir vaizduojama filme. Taip pat nagrinėjamas ir Ridley Scotto darbas „Egzodas. Dievai ir karaliai“ (Exodus: Gods and Kings, 2014).

Lietuvoje stilingai įvyko filmo apie stilingas moteris premjera.

Po pasaulį keliauja talentingo, pasikėlusio, gražaus ir dar kartą talentingo bei jauno (!) režisieriaus Xaviero Dolano filmas „Mamytė“ (Mommy, 2014). Apie filmą ir pačią asmenybę galite paskaityti šiame interviu.

Reklama
Kadras iš filmo „Egzodas: dievai ir karaliai“ „Du Kine“ archyvas

Kadras iš filmo „Egzodas: dievai ir karaliai“
„Du Kine“ archyvas

Ir štai kaip Gediminas Kukta pažiūrėjo į naujausią filmą apie genijų Yves Saint-Laurentą. O kažkas, turėjo kantrybės ir pažiūrėjo kalėdinį filmą su niūriuoju katinu (Grumpy cat).

Nors naujieji dar nėra taip arti, žinoma, planuoti, ką per juos veiksi – jau per vėlu, tačiau jau pradedami rikiuoti geriausieji 2014-ųjų metų filmai.

O čia siūlome skaityti tik tiems, kurie nebijo spoilerių.

Nesvarbu, ar vasara, ar ruduo, ar žiema kine, galite, kada tik norite, pamatyti žiemą. Galbūt Jums įdomu, kaip ji sukuriama? Jei bežiūrėdami sušalote, tai skaitydami tai tikrai sušilsite.

Tikriausiai visi po truputį ruošiatės šventiniam laikotarpiui, kuomet diena susimaišo su naktimi, o valgyti, atrodo, nebuvote sustoję. Tokiu laiku geriausia žiūrėti filmus. Daug. Galbūt kelis išsirinksite ir šio sąrašo.

Pabaigai kviečiame pažiūrėti kuris Stanley Kubricko filmas esate ir taip pat pažiūrėti nufilmuotus kvadrienalės kūrinius iš Q14 (nes, kas nufilmuota, jau yra kinas).

Iki kito sekmadienio!

Komentuoti

Jūsų el.paštas nebus publikuotasPažymėti laukai būtini *

*