Kinorama #73

Kadras iš filmo „Manakamana“, VDFF archyvas

Kadras iš filmo „Manakamana“
VDFF archyvas

Šviežios naujienos. Jos tokios pat skanios, kaip ir šviežia, maloniai šilta ir budinanti kava. Prasidėjo Vilniaus dokumentinių filmų festivalis (VDFF)! Pasižvalgykite po pasaulių atspalvius, kuriuos turėsite galimybę pamatyti festivalio metu. Taip pat kviečiame susipažinti su vienu iš festivalio filmų – „Manakamana“.

„Lošėjas“ kaip ir visus praėjusius metus mus erzina, erzina, erzina ir stebina! Kol dar nematėte filmo, galite paklausyti puikaus garso takelio. Tikriausiai erzinimas yra nauja ir paveiki reklaminė kampanija? Nežinia, bet ja naudojasi ir pirmojo lietuviško vaidybinio animacinio filmo „Gustavo nuotykiai“ kūrėjai.

Toronto filmų festivalio žiūrovai, kaip ir Škotijos piliečiai, tarė savo žodį: geriausias filmas – „The Imitation Game“. Taip pat paskelbti filmai, kurie pretenduos į Europos filmų apdovanojimus (EFA). O štai čia kalendorius, kad nepraleistumėte nei vienos, svarbios kino apdovanojimų ceremonijos.

Irrrr šviežiausia naujiena „Žvaigždžių karų“ gerbėjams.

Seksualu. Neseksualu. Ar Jūsų draugų kompanijoje nepadaugėjo žmonių, kurie viską pradėjo vertinti „seksualu“, „neseksualu“ kategorijomis? Keista girdėti: „O, tavo kambarys toks sexy.“, „Tu skaitai sexy knygą.“ Nepastebėjote? Dabar pastebėsite. You are welcome. Kad erotiškai neįsiaudrintume, pasižiūrėkime į pačius neerotiškiausius erotiškus filmus.

Reklama

Seksualių mergaičių kalvė, mokykla, gamykla „Playboy“ pakalbino, tikriausiai šiuo metu sexy laikomą režisierių Davidą Fincherį.

Gustavo nuotykiai

Kadras iš filmo „Gustavo nuotykiai“
„Tauras films“archyvas

Ir kaip gi ši pastraipa be skaniai, išlaikytai ir intelektualiai erotiškos Audrey Hepburn.

O štai čia kalbama apie visiškai ne sexy dalyką, bet apie tokį, kurį mėgsta didžioji dalis kino kūrėjų – santykių problemos. Ir iš karto šią liūdną nuotaiką praskaidrinkime proto mankšta – ar atpažįstate visas nuotakas ir jaunikius?

Įkvėpimas, kūrimas, mąstymas ir visa kita. Pokalbis su Emma Thompson įkvėps jus mylėti save ir savo aplinką. Jau esate įkvėpti ir norite sukurti savo filmą? Prašome, šeši patarimai, kaip gauti minios finansavimą. O čia – trumpa istorija, kaip vienas kino maestro įkvepia kitus.

O pabaigai pristatome naują filmą „Maps to the stars“, kuris pasakoja apie pačius baisiausius, visiškai neviliojančius ir nekvepiančius amerikietiška svajone Holivudo užkulisius.

Kaip visada prieš atsisveikindami pasidaliname keliomis išskirtinėmis nuorodomis. Šį kartą siūlome pasidomėti pačiais kontroversiškiausiais ir keisčiausiais filmais. Taip pat – jei pažadate neapleisti „Kinoramos“, tuomet leidžiame pasklaidyti ir po šios kino svetainės klodus.

Komentuoti

Jūsų el.paštas nebus publikuotasPažymėti laukai būtini *

*