KONKURSAS. Prenumeruok naujienlaiškį – laimėk kvietimą į filmą „Tarp dviejų pasaulių“ (baigėsi)

Kadras iš filmo „Tarp dviejų pasaulių“

Kadras iš filmo „Tarp dviejų pasaulių“

Skelbiame konkursą KINFO naujienlaiškio būsimiems ir esamiems prenumeratoriams! Prenumeruokite naujienlaiškį meniu dešinėje arba čia: http://eepurl.com/vy5Lv ir laimėkite kvietimą dviems į filmą „Tarp dviejų pasaulių“!

Du pasauliai, įsikūrę toje pačioje Saulės sistemoje, turi dvi skirtingas gravitacijos jėgas, laikančias pasaulių gyventojus savoje pusėje. Viršutiniame pasaulyje įsikūrę turtingieji gyventojai, o žemutiniame pasaulyje – vargingai gyvenantys žmonės.

Dėl dviejų pasaulių skirtumų, jų gyventojams uždrausta bendrauti tarpusavyje. Tačiau Adamas (akt. Jimas Sturgessas) bei Eden (akt. Kristen Dunst), gyvenantys skirtinguose pasauliuose, pamilsta vienas kitą ir stengiasi nugalėti gravitaciją bei supriešintas pasaulio valdžias, norėdami būti kartu.

Konkursas vyksta iki gegužės 24 dienos (penktadienio). Tą dieną skelbsime du nugalėtojus: vieną iš naujų prenumeratorių, vieną iš senų, kurie laimės dvigubus kvietimus į filmą „Tarp dviejų pasaulių“, pradedamą rodyti nuo gegužės 24 dienos.

ATNAUJINTA: Skelbiam laimėtojus ir į filmą „Tarp dviejų pasaulių“ kviečiam ***ladzius@yahoo.com bei ingrida.*****@gmail.com. Susisieksime.

Reklama

Komentuoti

Jūsų el.paštas nebus publikuotasPažymėti laukai būtini *

*