Kultinis kino režisierius Brianas De Palma domėjimąsi baletu atskleidė filme „Nuodėminga aistra“

Noomi Rapace ir Rachelė McAdams „Garsų pasaulio įrašaų“ archyvas

Noomi Rapace ir Rachelė McAdams
„Garsų pasaulio įrašaų“ archyvas

Kino veteranas, filmų „Misija. Neįmanoma“ ir „Neliečiamieji“ režisierius Brianas Da Palma pripažįsta mėgstantis ilgus ir nuoseklius muzikos kūrinius. Kūrėjas teigė jaučiantis silpnybę baletui, operai bei ilgiems, orkestro atliekamiems kūriniams. „Šiais laikais kine nedažnai išvysi ilgus muzikos intarpus, kurių metu būtų vaidinama, todėl degiau noru į „Nuodėmingą aistrą“ įtraukti baleto sceną, kaip opoziciją tradicinei vaidybai ir rodyti ją perskeltame ekrane, kurio kitoje pusėje vyksta tolesnis filmo veiksmas“, – sakė režisūros meistras.

B. De Palmos teigimu „Nuodėminga aistra“ – tai filmas moterims ir apie moteris. Moterys gražios, jas fotografuoja atrodančias puikiai, visi grožisi dailia moterų išore. Jos trapios, gležnos ir dailutės, tarsi balerina, kurią išsirinkau scenai. Balerinai atskleidžiant gležnumą, kitoje ekrano pusėje vaizduojama visai kitokia moterų prigimtis.

Režisieriaus teigimu, baletas „Fauno popietė“, kurio melodija bei choreografija panaudota filme – vienas iš jo mėgstamiausių: „Dievinu romantišką C. Debussy kurtą melodiją, o ir šokėjai nuostabiai tiko šiam vaidmeniui, tad nebuvo baisu sujungti kiną ir baletą į vieną. Visada norėjau išbandyti šį junginį ir pagaliau tai padariau“, – teigė režisierius.

Provokuojančio erotinio trilerio „Nuodėminga aistra“ premjera Lietuvoje jau birželio 7 dieną.

Filmo anonsas:

Reklama

„Garsų pasaulio įrašaų“ informacija

Komentuoti

Jūsų el.paštas nebus publikuotasPažymėti laukai būtini *

*