„Liūdesio klubas“ „Romuvos“ lauko kine – ne toks ir liūdnas

Kadras iš fimo „Liūdesio klubas“

Praėjusį ketvirtadienį tikro žiūrovų antplūdžio sulaukęs pirmasis „Romuvos“ lauko kino seansas pasisekė puikiai.  Kauno kino centro „Romuva“ atstovė M. Inčerytė džiaugėsi, jog kauniečiai labai mėgsta lauko kino seansus bei grįžta ir šiemet. Nors vakaras buvo išties šviesus ir kino seansą teko pradėti vėliau nei planuota, jaukiai įsitaisę žiūrovai mėgavosi filmu iki pat vidurnakčio, o vakarą užbaigė fejerverkų šūviai.

„Romuvos“ lauko kinas tęsia filmų po atviru dangumi maratoną ir grįžta vėl jau šį ketvirtadienį. Prancūzų kino festivalis „Žiemos ekranai” „Romuvos“ lauko kinui dovanoja ironiškąją režisieriaus Vincente Mariette komediją „Liūdesio klubas”. Filmą žiūrovai išvys liepos 27-tą dieną šalia Kauno pilies. Filmą pristatyti Prancūzų instituto Lietuvoje direktorius Jean-Marie Sani.

Pirmasis prancūzų režisieriaus Vincente Mariette ilgametražis filmas – juoką pro ašaras kelianti juodo humoro komedija– juoką pro ašaras kelianti juodo humoro komedija. Kino juostos ašis – dviejų brolių Leono, Bruno ir galimai jų sesers Klojos kelionė, ieškant, dingusio, kaip spėjama, mirusio jų tėvo. Leonas – finansinių problemų turintis buvęs profesionalus teniso žaidėjas, o Bruno, kad ir kaip būtų paradoksalu, iš pažinčių verslo gyvenantis vienišius.

Vis dėlto, kelionė ieškant mirusio tėvo nėra tokia jau niūri. Sename „Porche” automobilyje keliaujančiai trijulei atgija prisiminimai apie jų vaikystę ir kelionė pasisuka šiek tiek kitu kampu. Mirusio tėvo paieškos Leonui, Brunui ir Klojai virsta emocine išpažintimi.

Jei jums patinka seni „Porche” automobiliai, netikros seserys, lobių paieškos, tėvai, numirę ne iš tikrųjų, ežerai ir jų paslaptys – sveiki atvykę į „Liūdesio klubą“!

Reklama

„Liūdesio klubo” anonsą žiūrėkite čia:

Komentuoti

Jūsų el.paštas nebus publikuotasPažymėti laukai būtini *

*