Medumi kvepiantis „Bitė Maja“ seansas kino teatre „Pasaka“

Kadras iš filmo „Bitė Maja“ Kino teatro „Pasaka“ archyvas

Kadras iš filmo „Bitė Maja“
Kino teatro „Pasaka“ archyvas

Šį šeštadienį, vasario 28 d. 12 val. kino teatras „Pasaka“ kviečia mažuosius kino ir medaus mylėtojus į ypatingą naujo animacinio filmo „Bitė Maja“ seansą. Žiūrovų laukia ne tik smagiausi bitutės Majos ir jos bičiulių nuotykiai ekrane, tačiau ir saldžios dovanos, specialios užduotys bei loterija.

Vaikų mylima ir laukta lietuviškai įgarsinta „Bitė Maja“ („Maya the Bee Movie“) šį savaitgalį atkeliauja į kino ekranus. Mieli animacinės istorijos personažai mažuosius mokys draugystės ir drąsos. Maja, bitinukas Vilis, žiogas Flipas ir draugiškas širšiukas Stingas turi apsaugoti savo avilių gyventojus nuo bręstančio karo, nuraminti įniršusias širšes, išgelbėti bičių motinėlę ir, svarbiausia, išsaugoti draugystę ir pasitikėjimą vienas kitu.

Vaikai ir tėveliai, atėję į premjerinį seansą kino teatre „Pasaka“ vasario 28 d. pasipuošę bičių spalvų – geltonos ir juodos – drabužiais ar aksesuarais gaus po stiklainėlį gardaus „Balžeko bičių“ medaus. Žiūrovai bus vaišinami saldžiais užkandžiais, o du laimingieji apdovanoti knygomis „Bitė Maja ir jos nuotykiai“ – nesutrumpintais ir neadaptuotais vaikų literatūros klasikos egzemplioriais.

Kiekvieną savaitgalį siūlomi seansai šeimai sulaukia vis didesnio susidomėjimo jaukiame senamiesčio kino teatre „Pasaka“. Kino teatro kolektyvas, norėdamas paskatinti mažuosius žiūrovus dažniau ir aktyviau lankytis gerame kine, pristatė Kinozauro kortelę. Kortelę, su besišypsančiu dinozauru, kurio galva įstrigusi ekranėlyje, gauna kiekvienas vaikas, apsilankęs „Pasakoje“. Kartu su kortele jam padovanojamas pirmas lipdukas. Tris kartus apsilankęs kine ir surinkęs tris Kinozauro lipdukus, ketvirtąjį kartą vaikas pasirinktą filmą žiūrės nemokamai.

Filmo anonsas:

Reklama

Komentuoti

Jūsų el.paštas nebus publikuotasPažymėti laukai būtini *

*