Naujas „Karas už beždžionių planetą“ vaizdo klipas: „bloga beždžionė“

„Karas už beždžionių planetą“

Iš naujo atgimusi „Beždžionių planetos“ serija tapo viena sėkmingiausių franšizių pastaraisiais metais. Ilgai lauktas paskutinis trilogijos filmas žada veiksmo kupiną kovą dėl išgyvenimo. Filme „Karas už beždžionių planetą“ (orig. „War for the Planet of the Apes“) žiūrovai išvys lūžio tašką, kurio metu konfliktas tarp išlikusių žmonių ir klestinčios beždžionių populiacijos taps neišvengiamu.

Naujausias filmo „Karas už beždžionių planetą“ vaizdo klipas pristato „blogą beždžionę“, (įgarsina aktorius Steve Zahn), kuri pasakoja apie „blogus žmones“:

„Blogos beždžionės“ vaizdo klipas seka po praeitą savaitę pasirodžiusio „Nova“ klipo, kuris parodo kaip beždžionės sutinka mergaitę vardu Nova. Pasimetusią mergaitę beždžionės noriai priima į savo gretas, tačiau ji neįgauna jų vado Cezario, kurio vaidmenį atlieka Jungtinės Karalystės kino žvaigždė Andy Serkis, pasitikėjimo:

Reklama

Kino juostoje taip pat vaidina tokios garsūs aktoriai kaip Woody Harrelson ar Judy Greer. Filmo „Karas už beždžionių planetą“ veiksmas vyksta praėjus vos dvejiems metams po 2014-ųjų metų „Beždžionių planetos aušros“ – pirmąsias dvi dalis skyrė net 15 pasakojimo metų.

Kvapą gniaužiančių mokslinės fantastikos filmas „Karas už beždžionių planetą“ užbaigs trilogiją, bet sėkminga franšizė gyvuos toliau. Visai neseniai režisierius Matt Reeves prasitarė ir vėliau patvirtino, kad fanai išvys daugiau filmų – filmas „Karas už beždžionių planetą“ tiesiog užbaigs šios trilogijos pasakojimą.

Filmo anonsą galite pažiūrėti čia:

 

„Karas už beždžionių planetą“ kinuose nuo liepos 14 d.

Komentuoti

Jūsų el.paštas nebus publikuotasPažymėti laukai būtini *

*