Naujausią G. Ritchie premjerą Vilniuje ir Kaune bus galima pamatyti gerokai anksčiau ir už vos 1 ct.

Kadras iš filmo „Karalius Artūras: kalavijo legenda“
„Acme Film“ archyvas

Guy Ritchie, kuris pasaulį jau pavergė didžiulio pasisekimo sulaukusiomis juostomis „Stok, lok arba šauk“, „Šerlokas Holmsas“ bei „Vagišiai“, grįžta! Į kino teatrus jau gegužės 12 dieną atkeliauja kino chuliganu vadinamo režisieriaus nuotykių veiksmo drama „Karalius Artūras: kalavijo legenda“, kurioje įsimintinus vaidmenis atlieka Jude’as Law bei Charlie Hunnamas. Artėjančios premjeros proga dinamiškai, įžūliai ir nenuobodžiai perpasakotą istorinę legendą likus dviems savaitėms iki jos atkeliavimo į didžiuosius ekranus – balandžio 27 dieną – Vilniaus ir Kauno kino teatrų lankytojai galės pamatyti vos už vieną eurocentą.

Vilniuje balandžio 27 dieną seansus rodys kino teatras „Multikino“, Kaune – „Cinamon“. Kaip patekti į išankstinę premjerą sužinosite užėję į minėtųjų kino teatrų internetinius arba „Facebook“ puslapius.

Dramoje „Karalius Artūras: kalavijo legenda“ bus pasakojama intriguojanti istorija apie jaunuolį Artūrą (aktorius Ch. Hunnamas), kuris net nenutuokia apie savo karališką kilmę, kol vieną dieną prisiliečia prie užburtojo Ekskaliburo. Legenda byloja, kad akmenyje įkalintą kardą ištraukti gali tik karalius. Visų nuostabai, tai pavyksta padaryti būtent Artūrui.

Prie vaikino ima burtis piktojo valdovo Vortigerno (aktorius J. Law) nukamuoti žmonės. Sukilimo nuojauta atkreipia Vortigerno, kažkada nužudžiusio Artūro tėvus ir užgrobusio sostą, dėmesį. Tuo tarpu jaunąjį Artūrą užgriūva atsakomybės našta, tačiau jam dar teks įrodyti, kad yra vertas karaliaus sosto.

„Dar prieš sėsdamas rašyti scenarijaus žinojau, kad pagrindiniams vaidmenims kviesiu J. Law bei Ch. Hunnamą. Dievinu jų talentą. Negalėjau atsidžiaugti Jude’o sugebėjimais, kuomet jis tobulai suvaidino daktaro Vatsono vaidmenį „Šerloke Holmse“, o kai pamačiau jį seriale „Jaunasis popiežius“, supratau, kad šis vaikinas – vienas geriausių dabartinių aktorių. Tą jis įrodys ir suvaidinęs Vortigerną. O Charlie vien jau galingas stotas byloja apie karališką prigimtį, tad žodžių daugiau ir nereikia“, – sako G. Ritchie.

Reklama

Intriguojantis naujausias režisieriaus filmas „Karalius Artūras: kalavijo legenda“ ekranuose pasirodys jau gegužės 12 dieną. Norintys būti pirmieji ir pamatyti premjerą dviem savaitėmis anksčiau, balandžio 27 –ąją, ir beveik nemokamai, kaip tai padaryti sužinos apsilankę „Multikino“ bei „Cinamon“ internetiniuose puslapiuose.

„ACME Film

„ACME Film"

„ACME Film" turi išskirtines teises Lietuvos, Latvijos bei Estijos kino teatruose platinti „Warner Brothers" filmus, taip pat išskirtines teises „Sony Pictures" filmams platinti Lietuvos bei Estijos kino teatruose.

„ACME Film" yra didžiausia nepriklausomų filmų platintoja Baltijos šalyse. Mūsų partneriai yra „Summit Entertainment", „Lakeshore International", „Studiocanal", „Wild Bunch", „Lionsgate", "Focus Features", EEAP ir daugelis kitų. Glaudūs ryšiai "ACME Film" sieja ir su didžiausiomis rusų filmų platinimo kompanijomis - „West Video", „Central Partnership" bei „Paradise MGN"
„ACME Film

Komentuoti

Jūsų el.paštas nebus publikuotasPažymėti laukai būtini *

*