Nebijantys lėlės prakeiksmo galės įsigyti kolekcionieriams skirtus siaubo filmo „Anabelė“ įkvėptus žaislus

annabelle, anabelė

Kadras iš filmo „Šimtametis, kuris išlipo pro langą ir dingo“
„ACME Film“ archyvas

Akies krašteliu filme „Išvarymas“ (angl. „The Conjuring“) matyta šiurpi lėlė Anabelė atkeliauja į kino teatrus, kad papasakotų krauju pažymėtą savo istoriją. Naujojoje, siaubo žanro virtuozo Jameso Wano prodiusuotoje juostoje „Anabelė“ (angl. „Annabelle“) žiūrovai išvys, kaip po satanistų išpuolio lėlę apsėsdusios piktosios jėgos terorizuoja jauną šeimą.

Atrodytų, po tokio pristatymo retas kuris norėtų savo namuose apgyvendinti tokį žaislą, tačiau, pasirodo, netrūksta tokias siaubą keliančias lėles kolekcionuojančių entuziastų. Jų džiaugsmui žaislų kompanija „Mezco Toyz“ paskelbė išleisianti specialią filmo „Anabelė“ įkvėptų lėlių liniją.

Jau pristatyta, kaip atrodys viena iš serijos lėlių, ją pamatyti galite čia:

http://www.dreadcentral.com/wp-content/uploads/2014/09/annabelle_1.jpg

„Mezco Toyz“ išgarsėjo išleidę „Living Dead Dolls“ (liet. Gyvųjų numirėlių) lėlių seriją, kurią vis papildo, dažniausiai dukart per metus. Naujoji Anabelė yra sukurta pagal tą patį, kompanijos vizitine kortele tapusį braižą.

Reklama

„Siaubo filmų gerbėjai pirmąsyk žengė į bauginantį paranormalių reiškinių tyrėjų Edo ir Lorraine Warrenų pasaulį stebėdami filmą „Išvarymas“. Pakraupę ir sužavėti šios istorijos žiūrovai pavertė juostą vienu sėkmingiausių siaubo filmų per visą kino istoriją. Anabelė – tai tokia piktavalė būtybė, kurios bijojo patys Warrenai. Dabar ji sugrįžta, kad papasakotų apie išpažįstančiuosius žudymo kultą. Keistą šešėlių ir šnabždesių tamsoje pasaulį jau pažinusi „Mezco Toyz“ dizainerių komanda su džiaugsmu pristato kolekcionuoti skirtas prakeiktąsias lėles“, – rašoma žaislus kuriančios kompanijos pranešime žiniasklaidai. Teigiama, kad lėlės-Anabelės pasirodys prekyboje vėliau šį rudenį.

Filmo „Anabelė“ istorija prasideda, kai Džonas Formas nutaria besilaukiančią žmoną Miją pradžiuginti unikalia dovana. Mylimajai vyras padovanoja itin retą senovinę lėlę, vilkinčią balta nuotakos suknele. Tačiau jau netrukus ji nusidažo krauju ir iki šiol neregėtas blogis pabunda.

Prieš „Išvarymą“ buvo tik ji – Anabelė.  Piktavalės dvasios šėlsmą Lietuvos siaubo mėgėjai kino teatruose išvysti galės jau nuo spalio 3 dienos.

Filmo „Anabelė“ anonsas:

„ACME Film

„ACME Film"

„ACME Film" turi išskirtines teises Lietuvos, Latvijos bei Estijos kino teatruose platinti „Warner Brothers" filmus, taip pat išskirtines teises „Sony Pictures" filmams platinti Lietuvos bei Estijos kino teatruose.

„ACME Film" yra didžiausia nepriklausomų filmų platintoja Baltijos šalyse. Mūsų partneriai yra „Summit Entertainment", „Lakeshore International", „Studiocanal", „Wild Bunch", „Lionsgate", "Focus Features", EEAP ir daugelis kitų. Glaudūs ryšiai "ACME Film" sieja ir su didžiausiomis rusų filmų platinimo kompanijomis - „West Video", „Central Partnership" bei „Paradise MGN"
„ACME Film

Komentuoti

Jūsų el.paštas nebus publikuotasPažymėti laukai būtini *

*