„Nimfomanės“ aktorius Willemas Dafoe: „Tiesiog nesu Holivudo sutvėrimas“

Kadras iš filmo „Nimfomanė: II dalis „ACME Film“ archyvas

Kadras iš filmo „Nimfomanė: II dalis
„ACME Film“ archyvas

Kitą savaitę į Lietuvos kino teatrus atkeliaus antroji kino skandalisto Larso von Triero naujojo filmo „Nimfomanė“ dalis. Tik suaugusiems skirtame filme vieną vaidmenų atliko ir išraiškingo veido amerikiečių aktorius Willemas Dafoe, jau matytas greta pagrindinę heroję Džo įkūnijusios Charlottes Gainsbourg ankstesnėje danų kūrėjo juostoje „Antikristas“. Jau patyręs darbo su L.von Trieru ekstremalumus šįsyk aktorius dar kartą įrodė, kad jis nebijo iššūkių ir ryžtasi filmuotis net ekscentriškiausiuose filmuose.

Interviu „The Guardian“ 58-erių aktorius tikino mėgstantis dirbti su emociškai stipriais režisieriais. „Dar būdamas vaikas labai domėjausi valios galia, norėjau sužinoti, kokios mano galimybės, mėgau iššūkius. Stengiuosi būti labai lankstus ir neturėti išankstinių nuostatų iki šiol“, – tvirtino jis.

Portalui Indiewire.com W.Dafoe pridūrė, kad jis vertina L.von Trierą kaip žmogų, nebijantį rizikos. Net po skandalingo kino kūrėjo pasisakymo apie Hitlerį Kanų kino festivalio metu 2011-aisiais, jis neskubėjo šio smerkti. „Kartais Larsas pasako dalykų, kurių geriau nebūtų sakęs. Daugelis mano, kad jis tiesiog blogiukas, kuris iš anksto viską suplanuoja ir tenori viešumo. Aš taip nemanau. Jis tiesiog žmogus, kuris nuolat meta iššūkį pats sau ir tuo pačiu kitiems“, – apie režisierių, su kuriuo darbavosi ne kartą, kalbėjo aktorius.

W.Dafoe tikino besirenkantis filmus, kuriuose vaidina, nežiūrėdamas jų masto. „Nesu karjeristas, nenoriu būti žinomas, nenoriu būti garsenybė. Tenoriu išnaudoti man suteikiamas galimybes dirbti su įdomiais žmonėmis. Gyvenau Niujorke daugybę metų, tiesiog nesu Holivudo sutvėrimas. Taip pat mėgaujuosi darbu teatre. Tiesiog dirbu ir stengiuosi“, – kalbėjo žinomas aktorius.

Suaugusiems skirta ir į dvi dalis padalinta „Nimfomanė“ – tai paskutinioji vadinamosios L.von Triero Depresijos trilogijos dalis. Filme pasakojama moters vardu Džo istorija, jos seksualiniai patyrimai ir svarstomos priežastys – kodėl ji tapo tokia, kokia yra? Kodėl ji nimfomanė ir taip nemyli savęs?

Reklama

Antroji lietuvius sudominusio ir tūkstančius žiūrovų pritraukusio, drastiško, tiesmuko ir šokiruojančio L.Von Triero filmo „Nimfomanė“ dalis – Lietuvos kino teatruose balandžio 18 dieną.

Filmo „Nimfomanė“ antrosios dalies anonsas (N-18):

„ACME Film

„ACME Film"

„ACME Film" turi išskirtines teises Lietuvos, Latvijos bei Estijos kino teatruose platinti „Warner Brothers" filmus, taip pat išskirtines teises „Sony Pictures" filmams platinti Lietuvos bei Estijos kino teatruose.

„ACME Film" yra didžiausia nepriklausomų filmų platintoja Baltijos šalyse. Mūsų partneriai yra „Summit Entertainment", „Lakeshore International", „Studiocanal", „Wild Bunch", „Lionsgate", "Focus Features", EEAP ir daugelis kitų. Glaudūs ryšiai "ACME Film" sieja ir su didžiausiomis rusų filmų platinimo kompanijomis - „West Video", „Central Partnership" bei „Paradise MGN"
„ACME Film

Vienas komentaras

  1. W. Dafoe kaip tik šiuo metu kuria pagrindinį vaidmenį kitąmet pasirodysiančiame italų filme apie režisierių P. P. Pasolini.

Komentuoti

Jūsų el.paštas nebus publikuotasPažymėti laukai būtini *

*