„Operacija „Riešutai“ 2“: filmas, kurį norės pamatyti kiekvienas vaikas

Kadras iš filmo „Operacija „Riešutai“ 2“

Voveriukas Surlis ir jo gauja grįžta naujuose lietuviškai dubliuoto animacinio filmo „Operacija „Riešutai“ 2“ (orig. „Nut Job 2: Nutty by Nature“) nuotykiuose. Pirmoje istorijos dalyje atkovoję iš banko plėšikų riešutų parduotuvę, jau pažįstami istorijos herojai džiaugiasi gyvenimu ir nusprendžia grįžti į žalią ir erdvų Laisvės parką.

Pašėlę nuotykiai prasideda kai gyvūnėlių planus apie tobulą ir idilišką gyvenimą parke sužlugdo gobšus miesto meras, kuris sumano Laisvės parką sulyginti su žeme ir jo vietoje pastatyti gyvūnėliams mirtinai pavojingą atrakcionų parką. Tad kaip ir pirmoje dalyje, iššūkių nebijantis Surlis ir jo kompanija stoja į nuožmią kovą prieš mero kėslus.

Mažiesiems kino žiūrovams skirtas filmas „Operacija „Riešutai“ 2“ yra aukščiausio lygio animacinė kino juosta, kuri pasakoja pažįstamą, tačiau juokingą istoriją ir net pateikia keletą netikėtų siurprizų.

Nors filmo pabaiga yra gana nuspėjama, vis dėlto smagu stebėti pamažu atsiskleidžiantį pasakojimą. Be to, tam kad galima būtų suprasti kas vyksta ekrane ir mėgautis filmu, nebūtina būti mačius pirmąją „Riešutai“ istorijos dalį.

Antrosios nuotaikingos komedijos „Riešutai“ dalies autorius Cal Brunker yra puikiai žinomas „Bjaurusis aš“, „Ledynmetis 4“, „Pakalikai“, „Slaptas augintinių gyvenimas“ ir kitų animacinių šedevrų animatorius.

Reklama

Filmo anonsas: 

Komentuoti

Jūsų el.paštas nebus publikuotasPažymėti laukai būtini *

*