Prieš žiūrint filmo anonsą – atsipalaiduoti, niekur neskubėti ir mylėti

Andrius Paulavičius Kūrėjų nuotraukų

Andrius Paulavičius
Kūrėjų nuotraukų

Vos už poros savaičių, lapkričio 14 – 29 dienomis Taline vyksiančiame A kategorijos filmų festivalyje „Juodosios naktys” tarp įvariausių kino juostų iš viso pasaulio įvyks ir lietuvių aktoriui Andriui Paulavičiui ypatinga premjera. Po intensyvių ir nuotykių kupinų filmavimų žiūrovams bus pristatytas gruzinų režisieriaus Vano Burduli kurtas filmas „Užšąlusių fontanų vasara”.

Yspūdingų peizažų pilnoje Gruzijoje aktorius įkūnijo romantišką airių fotografą, keliaujantį aplink pasaulį, rašantį knygą ir ieškantį rojaus žemėje. Jis atkeliauja į įstabaus grožio Gruziją, kurioje sutinka žaviąją Anną. Galbūt tam, kad rastum rojų žemėje, pakanka rasti mylimą moterį?

Filme atsiskleis keletas siužetinių linijų, pasakojančių apie amžių amžius žmonėms ramybės neduodančius dalykus – neištikimybę, pirmąją meilę, santykius ir nusivilimą. Filmas „Užšąlusių fontanų vasara” yra lyg iš santykių sudėliota mozaika.

Andrius Paulavičius Kūrėjų nuotraukų

Andrius Paulavičius
Kūrėjų nuotraukų

„Black Nights” kino festivalis, vykstantis nuo 1997 metų, šiemet įgavo A kategorijos statusą ir tampa vienu svarbiausių kino renginių Europoje. Kino juosta, kurią su visa gausia gruzinų komanda pristatys A. Paulavičius dalyvaus pagrindinėje konkurso programoje, kurioje varžysis su septyniolika kino kritikų atrinktų filmų.

Reklama

Filmų festivalio „Black Nights” programą galite rasti čia: http://2015.poff.ee/eng/films/programmes.c/main-competition

Andrius Paulavičius nebuvo vienintelis lietuvis didelėje kūrybinėje komandoje – prie filmo gamybos dirbo įstabioji kino atmosferos kūrėja, kino dailininkė Ramunė Čekuolytė. Nuostabius Gruzijos peizažus ir miesto vaizdus fiksavo operatorius Goga Devdariani. „Užšąlusių fontanų vasaros” prodiuseriai – Tinatin Kaijrishvili, Sergey Selyanov ir Vano Burduli.

Ką tik pristatytas ir filmo „Užšąlusių fontanų vasra” anonsas. Aktorius A. Paulavičius šypsosi: „Prieš žiūrint šį filmo anonsą reikia atsipalaiduoti, niekur neskubėti ir mylėti. Tai lygiai taip pat galioja ir filmui!”

Anonsas:

 

Komentuoti

Jūsų el.paštas nebus publikuotasPažymėti laukai būtini *

*