Raumeningasis J. Momoa kovoja prieš narkotikų gabentojus

Kadras iš filmo „Džo Breivenas“
DU KINE archyvas

Aktorius Jason Momoa yra turbūt tvirčiausias vyras Holivude. Ir naujausias jo filmas tik patvirtina šį faktą.

Pernai tapęs Akvamenu ir pagrobęs žiūrovių dėmesį filme „Teisingumo lyga“, šiuos metus J. Momoa pradeda pirmą kartą įkūnydamas pagrindinį filmo herojų veiksmo trileryje „Džo Breivenas“ (orig. „Braven“).

Režisieriaus Lin Oeding ir scenarijaus autorių Mike Nilon bei Thomas Sibbett filme Holivudo žvaigždė J. Momoa vaidina raumeningą kanadietį, patyrusį medkirtį ir medžiotoją Džo Breiveną, kuriam tenka nelengva užduotis visais įmanomais būdais – su kirviais, peiliais ir lanku – apsaugoti savo šeimą nuo žūtbūtinio pavojaus.

Planavęs su savo šeima ir pasenusiu tėvu Lindenu (akt. Stephen Lang), kuriam jau retsykiais pasireiškia demencijos požymiai, nuošalioje trobelėje ramiai praleisti savaitgalį, Džo dėl savo bendradarbio (akt. Brendan Fletcher) kaltės tampa nelegalaus krovinio liudininku.

Kaip ir prideda tikram herojui, net neketindamas paleisti nusikaltėlių ir siekdamas apsaugoti mylimą šeimą, Džo Breivenas nusprendžia sumedžioti mirtinai pavojingus narkotikų gabentojus.

Reklama

Išgarsėjęs visame pasaulyje populiariame televizijos seriale „Sostų karai“, 1979 m. Havajuose gimęs aktorius ir modelis Jason Momoa veiksmo trileryje „Džo Breivenas“ parodys pilną kovinį arsenalą – paleis į darbą kumščius, šaudys iš lanko strėlėmis ir net panaudos liepsnojantį kirvį.

Šis trileris taps ne tik aktoriaus J. Momoa pirmuoju „pagrindiniu amplua“, bet ir patyrusio kino kaskadininko Lin Oeding („Skruzdėliukas“, „Ekvalaizeris“, „Pradžia“) pirmuoju režisūriniu pilnametražiu filmu. Filme „Džo Breivenas“ taip pat vaidina Garret Dillahunt, Stephen Lang, Jill Wagner bei Brendan Fletcher.

Veiksmo trileris „Džo Breivenas“, kinuose nuo vasario 2 d.

Filmo anonsas:

Komentuoti

Jūsų el.paštas nebus publikuotasPažymėti laukai būtini *

*