Reklamuodamas trilerį „Vaikis ant ratų“ J. Foxxas susirungė dainavimo konkurse: geriau vaidina ar dainuoja?

Kadras iš filmo „Vaikis ant ratų“
„ACME Film“ archyvas

Reklamuodamas naujausią savo veiksmo trilerį „Vaikis ant ratų“, kuris į Lietuvos kino teatrus atkeliauja jau kitą savaitgalį, birželio 30  dieną, Jamie Foxxas dalyvavo populiaraus TV laidų vedėjo Jameso Cordeno pokalbių šou ir, visų žiūrovų nuostabai, su juo susikovė dainavimo konkurse. Iki šiol daugelis nė nenumanė, jog Holivudo žvaigždė sugeba ne tik vaidinti, bet puikiai dainuoti bei šokti.

Vėliau prie besivaržančių scenoje J. Foxxo ir J. Cordeno prisijungė ir kita filmo žvaigždė – 23 metų Anselis Elgortas, kuris realiame gyvenime be vaidybos užsiima didžėjavimu bei dainavimu. Šis ne tik studijoje susirinkusias merginas, bet ir šou vedėją sužavėjo atlikdamas ištrauką iš Lionelio Richie dainos „Easy“.

TV šou ištrauka:

„Varžytuvėse trūko tik Kevino Spacey, kuris taip pat vaidina pristatomame filme. Manau, tuomet kova būtų pasibaigusi kraujo taškymusi“, – po filmavimo juokėsi J. Cordenas.

Reklama

Kriminalinis veiksmo trileris „Vaikis ant ratų“ šiuo metu itin laukiamas viso pasaulio kino teatruose, mat interneto svetainėje Rottentomatoes.com „Vaikiui ant ratų“ teigiamus atsiliepimus paliko visas 100 procentų jį mačiusių kino kritikų.

Ne veltui filmui reklamuoti pasitelkta muzikinė forma: muzika juostoje itin svarbi, nes idėja pačiam filmui ir gimė iš muzikinio vaizdo klipo. Režisierius Edgaras Wrightas šio filmo mintį galvoje nešiojosi ilgą laiką, tačiau vėliau nusprendė ją panaudoti režisuodamas britų elektroninės muzikos dueto „Mint Royale“ vaizdo klipą, kuriame melomanas vairuotojas iš nusikaltimo vietos padeda pasprukti banko plėšikams. Ta pati yra ir trilerio „Vaikis ant ratų“ idėja, o filme vienoje scenoje galima pamatyti ir per televizorių rodomą minėtąjį „Mint Royale“ vaizdo klipą.

„Divergentės“ serijose išgarsėjusio A. Elgorto vaidmuo trileryje „Vaikis ant ratų“ – tiesiog tobulas vairuotojas, kurio ausyse nuolat skamba muzika. Tai be galo patinka jo bosui Dokui (akt. K. Spacey), kadangi  Vaikio darbas – po apiplėšimo pabėgti nuo bet ko, kas bando vytis Doko surinktą komandą. Kadangi vairavimas ir yra pagrindinė Vaikio aistra, pinigai jam rūpi ne itin – jam kur kas svarbiau, kad ausinėse skambėtų jo mėgstamas ritmas, o venomis plūstų adrenalinas. Šis iš pažiūros keistas jo bruožas kelia įtarimų nusikaltimo bendrininkams, ypač, impulsyviam ir psichopato bruožų turinčiam Batsui (akt. J. Foxxas).

Sutikęs svajonių merginą (akt. Lily James), Vaikis ryžtasi mesti juodus darbelius ir ima planuoti savo pasitraukimą. Tačiau Dokas priverčia jį imtis paskutiniojo darbelio, kuris jau nuo pat pradžių atrodo pasmerktas.

Kino kritikų liaupsinamas stilingas kriminalinis veiksmo trileris „Vaikis ant ratų“ į Lietuvą atvažiuoja jau birželio 30 dieną.

Filmo anonsas: 

„ACME Film

„ACME Film"

„ACME Film" turi išskirtines teises Lietuvos, Latvijos bei Estijos kino teatruose platinti „Warner Brothers" filmus, taip pat išskirtines teises „Sony Pictures" filmams platinti Lietuvos bei Estijos kino teatruose.

„ACME Film" yra didžiausia nepriklausomų filmų platintoja Baltijos šalyse. Mūsų partneriai yra „Summit Entertainment", „Lakeshore International", „Studiocanal", „Wild Bunch", „Lionsgate", "Focus Features", EEAP ir daugelis kitų. Glaudūs ryšiai "ACME Film" sieja ir su didžiausiomis rusų filmų platinimo kompanijomis - „West Video", „Central Partnership" bei „Paradise MGN"
„ACME Film

Komentuoti

Jūsų el.paštas nebus publikuotasPažymėti laukai būtini *

*