Režisierius Saulius Baradinskas ir komikas Olegas Šurajevas kino centre „Garsas“ pristatys filmą „Grąžinti nepriklausomybę“

„Grąžinti nepriklausomybę“

Sausio 21 d. 15 val. Panevėžio publikai bus pristatyta Lietuvos šimtmečiui skirta komedija „Grąžinti nepriklausomybę“. Visai šeimai skirtas filmas yra be keiksmažodžių ir su linksma istorija apie keturis Lietuvos Nepriklausomybės akto signatarus – Antaną Smetoną, Joną Basanavičių, Aleksandrą Stulginskį ir Petrą Klimą bei jų nuotykius atvykus į 2018-uosius metus ieškoti dingusio Lietuvos Nepriklausomybės akto. Seansas bus išskirtinis, nes jame dalyvaus ir filmo užkuliusius atskleis režisierius Saulius Baradinskas, scenarijaus ir idėjos autorius komikas Olegas Šurajevas ir filme vaidinę aktoriai.

Šimtmečio komedijoje žiūrovai pamatys ne tik gerai žinomus lietuvių aktorius: Ramūną Cicėną, Gediminą Storpirštį, Algirdą Dainavičių, Martyną Nedzinską, Marių Repšį – bet ir politikus Saulių Skvernelį bei Remigijų Šimašių. Filme save suvaidinti sutiko ir Nepriklausomybės aktą Berlyne radęs profesorius Liudas Mažylis.

„Šimtmečio filmas“, kaip jį pusiau juokais apibūdina kūrėjai, nepretenduoja į istorinį tikslumą, o verčiau suteikia žiūrovui progą tiesiog gerai praleisti laiką. „Lietuvos nepriklausomybės šimtmetis – šventė visiems lietuviams, todėl šis filmas – tai kvietimas kartu linksmai paminėti šią progą ir tiesiog gerai praleisti laiką. Filmas neparemtas faktais, neužgrūstas datomis – visi įvykiai yra išgalvoti“, – teigia scenarijaus autorius Olegas Šurajevas.

„Grąžinti nepriklausomybę“ kinuose startuoja nuo sausio 19 dienos, o filmo kūrėjai panevėžiečių lauks sekmadienį – sausio 21 d. 15 val. kino centre „Garsas“. Ateikite ir pradėkite švęsti Lietuvos valstybingumo atkūrimo 100-metį.

Reklama

Komentuoti

Jūsų el.paštas nebus publikuotasPažymėti laukai būtini *

*