Seimo LVŽS ir LSDD frakcijų pranešimas: frakcijos ragina liberalus neatšaukti A. Gelūno iš Seimo Kultūros komiteto

Lietuvos Respublikos Seimas

Lapkričio 20 d. vakare vykusiame bendrame posėdyje Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) bei Lietuvos socialdemokratų darbo (LSDD) frakcijos bendru sutarimu nutarė kreiptis į Liberalų sąjūdžio frakciją (LSF) ir prašyti neatšaukti Arūno Gelūno iš Seimo Kultūros komiteto pirmininko pavaduotojo pareigų, nes LSF pagal Seimo statutą gali daryti ir kitą pasirinkimą: atsisakyti pirmininko pavaduotojų postų Biudžeto ir finansų arba Aplinkos apsaugos komitetuose.

Kultūros komiteto pirmininkas Ramūnas Karbauskis bendrame LVŽS ir LSDD frakcijų posėdyje apgailestavo, kad liberalai apsisprendė atsisakyti kultūros srityje plačiai žinomo ambasadoriaus prie UNESCO, buvusio kultūros ministro A. Gelūno užimamo posto Seimo Kultūros komitete.

„Lieka tik stebėtis, kodėl Liberalų sąjūdžio frakcijai Simono Gentvilo postas Aplinkos apsaugos komitete ir Kęstučio Glavecko postas Biudžeto ir finansų komitete pasirodė svarbesni. Kartu tikiuosi, kad Liberalų sąjūdžio frakcija dar kartą apmąstys esamą situaciją ir padarys kitą pasirinkimą“, – sako R. Karbauskis.

Komentuoti

Jūsų el.paštas nebus publikuotasPažymėti laukai būtini *

*