Serialo „Rezidentai“ žvaigždė kino teatruose pasirodys dramoje „Ledas“: tai tik mažytė auka dėl tokios stiprios istorijos

Kadras iš filmo „Ledas“
CLINIC 212 archyvas

Valentino dienos proga į kino teatrus atkeliauja priminimas, kad meilė ne visuomet rožėmis klota, tačiau visuomet verta palaukti, kol likimas pasirūpina laiminga pabaiga – tuo bus galima įsitikinti ir romantinėje dramoje „Ledas“. Ši juosta, kuri didžiuosiuose ekranuose pasirodys jau vasario 16 dieną – tai jautrus pasakojimas apie sunkius likimo išbandymus ir netikėtas dovanas.

„Gavęs į rankas scenarijų, supratau, kad šis filmas šiuo metu labai reikalingas žmonėms. Kai per bėgimą, darbų gausą pamirštame, jog iš tiesų esame be galo laimingi būdami sveiki ir galėdami laisvai siekti savo svajonių, ši drama mums bus tobulas priminimas išlįsti iš socialinio burbulo ir iš visai kitos perspektyvos pažvelgti į savo gyvenimą. Juk nėra viskas taip jau blogai, kaip kartais manome, tiesa?“, – sako filmo „Ledas“ prodiuseris Fiodoras Bondarčiukas, kuris išgarsėjo tokiais kino hitais kaip „Stalingradas“, „Karys“, „9-oji kuopa“, „Gyvenama sala“  ir daugeliu kitų. 

Pagrindinio vaidmens atlikėja Aglaja Tarasova lietuviams puikiai žinoma iš populiaraus serialo „Rezidentai“. Raudonuoju kilimu žengusi aktorė žurnalistams sakė, kad sutiko įkūnyti heroję tik todėl, kad jai tai – didžiulis iššūkis, o ji juos be galo mėgsta.

„Pirmiausia, žinoma, reikėjo stotis ant pačiūžų, išmokti įvairių triukų ant ledo. Tai ir buvo didžiausias iššūkis. Bet dėl tokios stiprios istorijos tai, atrodo, tik mažytė mano auka. Linkiu visiems pamatyti filmą ne tik Valentino dienos proga. Nepamirškime švęsti gyvenimo, jis juk toks nenuspėjamas“, – sako A. Tarasova.

CLINIC 212 archyvas

Reklama

Romantinės dramos centre pamatysime Nadią (akt. A. Tarasova). Herojė nuo pat vaikystės svajojo tapti šokėja ant ledo. Įžengusi į paauglystę, Nadia suprato, kad gimtajame Irkutske prasimušti į aukštesnį lygį daug galimybių nėra, tačiau nenuleido rankų ir vieną dieną jai buvo atlyginta: talentingą mergaitę pastebėjo garsus buvęs čiuožėjas. Jiedu išvyko į sostinę siekti naujų aukštumų.

Vadovaujama griežto, bet puikaus specialisto, mergina sparčiai tobulėjo ir jos vaikiška svajonė ėmė tapti vis labiau reali. Deja, vieną dieną nutiko nelaimė. Ji patyrė sunkią traumą, po kurios iškilo klausimas ne tik apie grįžimą ant ledo, bet ir apie galimybę kada nors atsistoti ant kojų.

Sugniuždytą Nadią ėmėsi globoti anksčiau ją vis draugiškai pašiepdavęs ledo ritulininkas Saša (jį filme vaidina Aleksandras Petrovas). Negailėdamas nei laiko, nei jėgų, vaikinas stengėsi praskaidrinti Nadios dienas, padėti nugalėti depresiją ir grąžinti jai tikėjimą savimi. Priversta iš naujo įvertinti savo gyvenimą, tikslus ir siekius, Nadia pamažu suranda savyje jėgų žengti pirmąjį žingsnį ir atversti naują gyvenimo lapą.

Jaudinantis pasakojimas apie dideles svajones, žiaurius likimo išbandymus, sukrečiančius netikėtumus ir nelauktai užgimusius jausmus. Lietuvoje „Ledas“ pradedamas rodyti vasario 16 dieną.

Filmo anonsas:

Komentuoti

Jūsų el.paštas nebus publikuotasPažymėti laukai būtini *

*