Siaubo filmo „Tūnąs tamsoje: antra dalis“ komanda filmavimų metu pasinėrė į kraupią kelionę, išeinančią už laiko ir erdvės ribų

Kadras iš filmo „Tūnąs tamsoje: antra dalis“ „ACME Film“ archyvas

Kadras iš filmo „Tūnąs tamsoje: antra dalis“
„ACME Film“ archyvas

Pagaliau atėjo persirengėlių fiesta, gąsdinimo, kostiumų, voratinklių ir netikro kraujo metas – Helovinas. Daugeliui jo šventimas neapsieina be siaubo filmų motyvų, o ištikimiausius žanro mėgėjus turėtų pradžiuginti žinia, kad jau rytoj, lapkričio 1-ąją, Lietuvos kino teatrus pasieks ilgai lauktas naujasis siaubo virtuozo Jameso Wano filmas „Tūnąs tamsoje: antra dalis“ (angl. „Insidious: Chapter 2“).

Bauginančioje juostoje žiūrovai išvys kritikų ovacijomis sutikto 2011-ųjų filmo „Tūnąs tamsoje“ tęsinį. Šįsyk Lambertų šeima, atkovojusi sūnų iš dvasių pasaulio suvokia, kad piktieji demonai vis dar šalia, o anksčiau patirti kraują stingdantys išgyvenimai – tik ledkalnio viršūnė.

Kaip Slashfilm.com sakė filmo režisierius ir vienas scenarijaus autorių J.Wanas, dar pirmosios dalies metu buvo sukurtas mistiškas ir gąsdinantis pasaulis (angl. „The Further“), kuriame neegzistuoja mums suprantamos laiko ar erdvės sąvokos. Būtent ten, ne be dvasių įsikišimo, buvo paklydęs Lambertų sūnus Daltonas, būtent ten „Tūnąs tamsoje: antra dalis“ komandai filmuojant naują juostą teko sugrįžti vėl…

Didžiausia intriga – mistiniame pasaulyje

„Būtent ta tamsioji, nežinoma, antgamtiška terpė filme „Tūnąs tamsoje“ yra unikali. Naujoje juostoje žiūrovai tarsi sugrįš ir į pirmąjį filmą, tačiau jame bus ne tik baisių, bet ir keistuoliškų, pamišėliškų akimirkų ir išdaigų. Į šią juostą galėjome sudėti viską, kas nebūtų tikę jokiam kitam filmui. Juk tame pasaulyje anapus mūsų suvokimo gali dėtis bet kas“, – sakė jis. Pasak kūrėjo, istorijoje gausu detalių, kurių galima iš pirmo žvilgsnio ir nepastebėti. „Nežinau, kiek žmonių tą suprato, tačiau kai Patricko Wilsono herojus Džošas pirmajame filme keliauja į dvasių pasaulį ieškoti sūnaus, jis ten sutinka mažą berniuką, kuris jam rodo kelią. Tas berniukas – jis pats. Ten negalioja praeities ir ateities taisyklės, tad jaunesnis „aš“ gali sutikti vyresnįjį. Mums, kaip filmo autoriams, tai buvo labai paranku“, – kalbėjo J.Wanas.

Reklama

Heroję Renai Lambert filme įkūnijusi Rose Byrne portalui Movieweb.com sakė, kad vien atėjusi į filmavimo aikštelę pasijuto, tarsi būtų persikėlusi laike. „Buvo labai keista sugrįžti po dvejų metų į tą pačią filmo „Tūnąs tamsoje“ aplinką, tarsi nieko nebūtų dingę, tie patys keistuoliški drabužiai, o ūgtelėjusių vaikų pižamos tik pailgintos porą centimetrų. Jaučiausi siurrealiai“, – pasakojo ji.

Aktorės vyrą filme suvaidinęs Patrickas Wilsonas tikino, kad jam su kolegomis teko pasinerti į kuo tikriausią kraupią kelionę erdvėje ir laike. „Ko žiūrovai labiausiai bijojo, žiūrėdami pirmąjį filmą „Tūnąs tamsoje“ ir kokią baisią herojų lemtį galėjo nuspėti, taip ir atsitiko, visi siaubai tapo Lambertų šeimos realybe. Mano herojus Džošas dar giliau pasinėrė į nežinomą pasaulį ir tai, kas iš ten grįžo drauge su juo, neketina nurimti“, – intrigavo jis.

Filme „Tūnąs tamsoje: antra dalis“ Lambertų šeima įsikūria Džošo motinos Lorein namuose, tačiau ten tampa neramu, dedasi nepaaiškinami dalykai, o herojų laukia nauji demonai ir kraupi, dešimtmečių senumo „Juodosios nuotakos“ paslaptis. Dar vienas kultinio filmo „Pjūklas“ tandemo – režisieriaus J.Wano ir scenaristo Leigh Whannellio perlas Lietuvos kino teatruose jau nuo rytojaus, lapkričio 1 dienos!

Filmo „Tūnąs tamsoje: antra dalis“ anonsas:

„CLINIC 212“ informacija

Komentuoti

Jūsų el.paštas nebus publikuotasPažymėti laukai būtini *

*