Skrydis per troleibuso langą, pilnas maišas pinigų, ant kulnų lipančios žmonos ir kiti nuotykiai komedijoje „Laimingas bilietas“

Kadras iš filmo „Laimingas bilietas“
GPĮ archyvas

Jau šį savaitgalį į kino teatrus kviečiame sugrįžti lengvos ir dinamiškos komedijos gerbėjus. Filmas „Laimingas bilietas“ turėtų patikti tiems, kurie žavisi gaudynių komedijomis, paprastų vyrukų nuotykiais ir tokio tipo filmais, kaip „Bėgliai“ (1986), „Žiurkių lenktynės“ (2001) ar „Nepaprasti italų nuotykiai Rusijoje“ (1974).

Vyrukas iš provincijos Valerka sau ir draugams nuperka keletą loterijos bilietų ir jų vos nepamiršta vakarėlio įkarštyje. Tačiau, pasirodo, vienas yra laimingas, ir draugai turi atsiimti milžinišką sumą – 43 milijonus rublių! Ėmę kurti fantastiškus planus, staiga supranta: pinigus, turtus, linksmybes matys kaip savo ausis, jei apie laimėjimą sužinos jų žmonos. Gimsta pabėgimo planas, kelionės bilietai pagaliau kišenėje, bet… oro uoste bėglius pasitinka žmonos! Kad netektų su pinigais atsisveikinti, reikia suktis iš padėties, slėptis ir bėgti!

Scenarijų filmui kūrė komedijų „Karti karti…“, „Pati geriausia diena“ ir „Super Bobrovai“ filmų kūrėjai. Jie  pasistengė į veiksmą įpinti kuo daugiau netikėtų, kurioziškų situacijų ir dialogus pripildyti šmaikščiais išsireiškimais. Puiki galimybė atitrūkti nuo įtemptos kasdienybės ir iš širdies pasijuokti drauge su humoristinio TV šou „Uralskije pelmeni“ žvaigždėmis.

Žiūrėkite kino teatruose jau nuo kovo 17 dienos!

Filmo anonsas:

Reklama

Komentuoti

Jūsų el.paštas nebus publikuotasPažymėti laukai būtini *

*