Tikintiems tikra meile – romantinė komedija „Meilė angelų mieste“

Kadras iš filmo „Meilė angelų mieste“
GPĮ archyvas

Saulėtasis Los Andželas gali kiekvieną, net ir labiausiai neromantišką žmogų, priversti patikėti TIKRA MEILE… bent keletui dienų. „Meilė angelų mieste“ – filmas tiems, kurie tikrai tiki meile. Kodėl? Nes siužete susitinka du visiškai neromantiški jaunuoliai, netikintys pasimatymo galia ir laukiantys, kol kitas susimaus, kad galėtų pasakyti „ate“.

Juos suveda jūra, saulė, smėlis… Bet jis pavaišina ją pačia prasčiausia mieste kava, o ji – išmeta jo dovanotas gėles. Antrasis bandymas ne ką geresnis: mergina pasirodo vilkinti tik apatinį trikotažą ir pareikalauja ją aprengti – ne pirkta, o iš parduotuvės vogta suknele. Nors pažintis ir nesiklosto idealiai, ji padarys viską, kad lyg magnetas įtrauktų vaikiną į nepatirtą, beprotišką ir kvapą gniaužiančią avantiūrą. Paklusti gražios viliokės kaprizams – vienintelė išeitis, norint ją pamatyti vėl.

Tačiau ko nori tos moterys? Ko iš tiesų geidžia gražuolės širdis, kurios jis net vardo nežino?

Los Andželas – angelų miestas, kuriame tvyro meilės nuotaika, o galimybių daugiau negu bet kur kitur. Bet ar pavyks, rodos, visiškai skirtingiems ir neromantiškiems jaunuoliams pajusti tikrus jausmus vienas kitam, sužinosime kino teatruose nuo rugsėjo 29 d.

Filmo anonsas:

Reklama

Komentuoti

Jūsų el.paštas nebus publikuotasPažymėti laukai būtini *

*