Tikroji lėlės Anabelės istorija – kur kas kraupesnė, nei ją pavaizduoja filmai

Kadras iš filmo „Anabelė 2“

Lėlė Anabelė skamba lyg geriausia mažų mergaičių draugė, tačiau siaubo žanro mėgėjai ją žino kaip vieną kraupiausių žaislų istorijoje. Jau šį savaitgalį kino teatruose pasirodys filmas „Anabelė 2“, kuris ir pasakos apie šios demoniškos lėlės atsiradimą, tačiau tikroji jos istorija savo šiurpiomis detalėmis pranoksta net ir pačią lakiausią kino kūrėjų fantaziją.

Prieš keturis dešimtmečius į garsius demonologus Edą ir Lorraine Warrenus kreipėsi dvi jaunos moterys. 1970 metais mama savo dukteriai Donnai gimtadienio proga padovanojo senovinę lėlę ir netrukus jos bei jos kambariokės Angie bendrabučio kambaryje ėmė dėtis keisti nepaaiškinami dalykai. Iš pradžių ant lovos pasodinta lėlė pradėjo laikas nuo laiko keisti pozą, o vėliau ji, lyg niekur nieko, atsidurdavo vis kitame kambaryje. Palikę Anabelę ant lovos, studentės ją rasdavo pas kaimynus.

Netrukus lėlė jau ne tik keitė savo vietą, bet ir ėmė palikinėti raštelius merginoms, kuriose vaikiška ranka buvo parašyta žinutė – „Padėkite mums“.

Tikrosios tiesos ieškojo ir kunigai, ir demonologai

Žinodamos, kad tai tęstis nebegali ir bijodamos sumerkti akis, merginos išsikvietė mediumą, per kurį seanso metu su jomis susisiekė Anabelė Higins. Ši papasakojo, kad būnant septynerių, jos kūnas be gyvybės ženklų buvo rastas laukuose, kur po to buvo pastatyti studentų bendrabučiai. Anabelė pasakojo, kad labai nori būti mylima ir likti su studentėmis, tačiau netrukus paaiškėjo, kad tai tebuvo saldus melas – prasidėjo šiurpūs ir sveiku protu nepaaiškinami reiškiniai.

Reklama

Vieną naktį kaimynas Lou eidamas pajuto, kad negali pajudinti kojų ir pamatė, jog ant jo lipa Anabelė. Tuoj pajuto smaugimą ir prarado sąmonę. Pabudęs aiškiai suvokė, jog tai nebuvo sapnas. Panašios istorijos ėmė kartotis ir kitiems studentams.

Neapsikentusios, studentės kreipėsi į kunigą, kuris nedvejodamas susisiekė su demonologais Warrenais. Šie, apklausę jaunuolius, padarė išvadas, jog pati lėlė nėra apsėsta, ji greičiausiai valdoma nežemiškų būtybių. Warrenai surengė egzorcizmo seansą studenčių kambaryje, o po jo Anabelę pasiėmė drauge su savimi. Toks buvo Donnos pageidavimas. Kad lėlė nieko blogo nebepadarytų, jai sukonstruotas specialus „narvas“, kuriame ji „gyvena“ iki šiol. Tačiau Warrenai pasakoja, kad tai dar nėra istorijos pabaiga. Anabelė dar turėtų grįžti prie savo blogųjų darbelių.

Anabelė grįžta!

Ir, panašu, ji grįžta siaubo trilerių genijaus Jameso Wano prodiusuotoje juosta „Anabelė 2“. Tai naujoji, jau ketvirta, „Išvarymo“ sagos dalis, kurioje bus pasakojama šiurpą kelianti baisiausios pasaulio lėlės Anabelės atsiradimo istorija.

Juostoje bus rodoma apie lėlininką ir jo žmoną, kurie jau dvylika metų gedi mirusios dukters. Jausdamiesi vieniši, jie savo namuose leidžia apsigyventi kelioms merginoms iš prieglaudos. Šios net nenutuokia, jog vyro pagaminta lėlė Anabelė pavers košmaru ne tik patį namą, bet ir jų gyvenimą.

Filmo anonsas:

„ACME Film

„ACME Film"

„ACME Film" turi išskirtines teises Lietuvos, Latvijos bei Estijos kino teatruose platinti „Warner Brothers" filmus, taip pat išskirtines teises „Sony Pictures" filmams platinti Lietuvos bei Estijos kino teatruose.

„ACME Film" yra didžiausia nepriklausomų filmų platintoja Baltijos šalyse. Mūsų partneriai yra „Summit Entertainment", „Lakeshore International", „Studiocanal", „Wild Bunch", „Lionsgate", "Focus Features", EEAP ir daugelis kitų. Glaudūs ryšiai "ACME Film" sieja ir su didžiausiomis rusų filmų platinimo kompanijomis - „West Video", „Central Partnership" bei „Paradise MGN"
„ACME Film

Komentuoti

Jūsų el.paštas nebus publikuotasPažymėti laukai būtini *

*