„Traukinių žymėjimas“ – išskirtinis seansas kino teatre

„Rinkis gyvenimą. Rinkis darbą. Rinkis karjerą“, – tokiais žodžiais prasideda garsusis Marko monologas filme „Traukinių žymėjimas“.

Pirmiausia buvo I. Welsho knyga. Vėliau atsirado knygos pastatymas teatre. Ir galiausiai 1996 metais buvo sukurtas filmas „Traukinių žymėjimas“.  Dabar po 21 metų į kino teatrus atkeliauja antroji šio filmo dalis. Belaukiant premjeros „KINFO.LT“ kviečia į išties išskirtinį renginį – pirmosios „Traukinių žymėjimas“ dalies peržiūrą kino teatre „Pasaka“ Kovo 7 d.!  

Kadras iš filmo „Traukinių žymėjimas“

1996 metais kino teatruose pasirodžiusi juosta išsiskyrė išties drąsiomis, atviromis ir ne itin patogiomis scenomis, kurios dabar laikomos legendinėmis ir ne kartą buvo atkartotos ar perdarytos kituose filmuose. Taip pat šis filmas išsiskiria „greitu“ montažu ir įsimintinu muzikiniu takeliu. Jame skamba tokie kūriniai kaip: Iggy Popo – „Lust for Life“, „New Order“ – „Temptation“, Lou Reedo – „Perfect Day“, „Underworld“ – „Born Slippy (Nuxx)“ ir kiti.

„Underworld“ – „Born Slippy“ (Nuxx):

Reklama

Tiek pirmą, tiek antra filmą režisavo D. Boyle`as, o pagrindinius vaidmenis atliko tie patys aktoriai: Marką Rentoną vaidina Ewanas McGregoras, Saimoną – Jonny Lee Milleris, Spudą – Ewenas Bremneris ir Begbį – Robertas Carlyle`as.

Filmo biudžetas buvo vos 3,5 mln. JAV dolerių, bet jau per premjerinį savaitgalį Didžiojoje Britanijoje jis uždirbo daugiau nei 4 mln. svarų. Pats filmas buvo nufilmuotas per septynias su puse savaitės. Dėl mažo biudžeto ir trumpo filmavimo laikotarpio dauguma scenų turėjo būti nufilmuotos vienu dubliu.

Kadras iš filmo „Traukinių žymėjimas“

„Traukinių žymėjimas“ knygos autorius I. Welshas taip pat atliko mažą epizodinį vaidmenį šiame filme. O knygų ir kino gerbėjai neretai teigia, kad šis filmas yra vienas tų retų atvejų, kai filmas pranoksta knygą. Neatsitiktinai „Traukinių žymėjimas“ buvo nominuotas „Oskarui“ už geriausiai adaptuotą scenarijų filmui, tačiau jo nepelnė.

Specialus filmo seansas įvyks kino teatre „Pasaka“ kovo 7 d. 19:30. Bilietus jau galima įsigyti!

Filmo anonsas:

Daugiau informacijos

Komentuoti

Jūsų el.paštas nebus publikuotasPažymėti laukai būtini *

*