Trilerio „Mirties namai“ režisierius – žmogus, atsisakęs „Marvel“ milijonų

Kadras iš filmo „Mirties namus“ „Acme Film“ archyvas

Kadras iš filmo „Mirties namus“
„Acme Film“ archyvas

Rugpjūčio 26 dieną Lietuvos kino teatrai pakvies į „Mirties namus“. Tai kraują stingdantis trileris, kuris pasakos apie tai, kaip lengvų pinigų troškimą keičia siaubas ir desperatiškas noras išgyventi. Juostą režisuoti ėmėsi iš Urugvajaus kilęs Fede Alvarezas, kuris siaubo filmų gerbėjų pagarbą užsitarnavo sukūręs juostą „Piktieji numirėliai“. Nors ji uždirbo šimtus milijonų, režisierius atsisakė komiksų kūrėjų „Marvel“ kvietimo dirbti drauge pasiūlymo ir ėmėsi gerokai mažesnio biudžeto filmo „Mirties namai“.

„Tokie filmai leidžia labiau išnaudoti kūrybiškumą ir yra kur kas didesnis iššūkis, nei komiksų ekranizavimas. Triukai, kuriuos panaudojome filmuojant „Mirties namus“, kad tik sutaupytume buvo tikrų tikriausias išbandymas, tačiau užkulisių nenorėčiau atskleisti. Su komanda sugalvojome tikrai daug naujovių, kurios leido pasiekti stebuklingų rezultatų. Štai, kodėl atsisakiau dirbti su „Marvel“. Man kasdien reikia adrenalino, iššūkių. Nenoriu sėdėti režisieriaus kėdėje ir tik baksnoti pirštu. Noriu gyventi įdomiai, o šis projektas man suteikė tikrai daug laimės“, – sako F. Alvarezas.

Holivudas šį režisierių pastebėjo, kai šis vos už 300 dolerių sukūrė juostą „Panikos ataka“. „Esu nedidelių biudžetų čempionas ir man tai patinka.  Aš paprastas vaikinas iš Urugvajaus, be proto bėgstantis tai, ką darau“, – pasakoja režisierius.

Greičiausiai noras išsiskirti iš minios privertė filmą finansavusią „Sony Pictures Entertainment“ imtis ir neįprastos „Mirties namų“ pristatymo kampanijos. Reklamos profesionalai tai vadina nauja šios srities eros pradžia.

Mobiliojoje programėlėje „Snapchat“ buvo paskelbtas 360 laipsnių vaizdą rodantis vaizdo įrašas, kuriame galima iš visų pusių apžiūrėti filme vykstantį veiksmą ir net jame sudalyvauti. Šia galimybe pasinaudojo jau daugiau nei 150  milijonų juosta susidomėjusių žiūrovų.

Reklama

Trileris pasakoja apie tai, kaip trys jaunuoliai nusprendžia apiplėšti aklo karo veterano namus. Paaiškėja, kad jis – ne toks jau bejėgis, mat regos negalią turintiems žmonėms paaštrėja kitos juslės. Ypač – klausa.

Įtampos kupinas trileris „Mirties namai“ Lietuvoje pradedamas rodyti rugpjūčio 26 dieną. Kviečiame pamatyti šiurpą keliantį jo anonsą:

„ACME Film

„ACME Film"

„ACME Film" turi išskirtines teises Lietuvos, Latvijos bei Estijos kino teatruose platinti „Warner Brothers" filmus, taip pat išskirtines teises „Sony Pictures" filmams platinti Lietuvos bei Estijos kino teatruose.

„ACME Film" yra didžiausia nepriklausomų filmų platintoja Baltijos šalyse. Mūsų partneriai yra „Summit Entertainment", „Lakeshore International", „Studiocanal", „Wild Bunch", „Lionsgate", "Focus Features", EEAP ir daugelis kitų. Glaudūs ryšiai "ACME Film" sieja ir su didžiausiomis rusų filmų platinimo kompanijomis - „West Video", „Central Partnership" bei „Paradise MGN"
„ACME Film

Komentuoti

Jūsų el.paštas nebus publikuotasPažymėti laukai būtini *

*