Trileryje „Vaikis ant ratų“ suvaidinę K. Spacey ir A. Elgortas: vienas tapo geresniu vairuotoju, kitas – aktoriumi

Kadras iš filmo „Vaikis ant ratų“
„ACME Film“ archyvas

57-erių Kevinas Spacey yra tikras šou verslo vilkas su dviem „Oskarais“, garbingai stovinčiais ant lentynos jo namų svetainėje.  Pasiekęs savo karjeros aukštumas, jis vis dažniau patirtimi dalijasi su jaunais aktoriais, kurie dar tik svajoja apie įspūdingus vaidmenis, paauksuotus apdovanojimus bei milijoninius honorarus. O patarimų K. Spacey turi ne tik darbo, bet ir gyvenimiškais klausimais. Tiesa, yra ir tokia sfera, kurioje jam teko pačiam pabūti mokiniu.

„Nuostabus jausmas padėti jaunimui atrasti savo kelią. Tačiau žinote, kas įdomiausia? Kai dalini jiems patarimus ir mintyse pagalvoji: „O Dieve, jei tik man kas anksčiau būtų irgi tai pasakęs. Juk tuomet būčiau to šmikio tikrai nepaklausęs“. Neseniai vedžiau paskaitą dvidešimčiai būsimų aktorių ir buvo tikrai daugybė akimirkų, kai apie tai pagalvojau. Žiūrėdamas į juos mačiau save studentavimo laikais. Žinau, ką jie patiria. Matau jų aistrą, ambicijas ir norėčiau, kad atsirastų kuo daugiau progų patirti šį ryšį. Jaučiuosi taryčiau pats einu jaunyn“, – sako K. Spacey.

Tačiau šiuo metu vienas iš žinomiausių jo mokinių – 23 metų aktorius Anselis Elgortas. Jiedu drauge nusifilmavo jau šį savaitgalį Lietuvos kino teatruose pasirodysiančiame veiksmo trileryje „Vaikis ant ratų“.

„Kevinas yra puikus mokytojas, labai vertinu jo pamokas ir patarimus. Jis mane išmokė daugybės ne tik profesinių dalykų, bet ir atskleidė gyvenimiškų paslapčių, kurios, neabejoju, puikiai pravers ateityje. Tiesą pasakius, už naudingas pamokas būsiu dėkinga ir kartu vaidinusiam Jamie Foxxui. Bet jo pamokos buvo kiek kitokios – mokiausi dainuoti ir šokti“, – juokiasi A. Elgortas.

„Tačiau buvo vienas dalykas, ko Anselį mokiau ne aš, bet jis mane: tai įvairiausių chuliganiško vairavimo triukų. Žinote, realiame gyvenime aš vairuoju Mini-Cooper mašiniuką ir važinėju kaip ramus pensininkas. Tuo tarpu Anselis man parodė visai kitas vairavimo aukštumas. Dabar jis geras aktorius, o aš – geras vairuotojas“, – sako K. Spacey.

Reklama

Kriminalinis veiksmo trileris „Vaikis ant ratų“ šiuo metu itin laukiamas viso pasaulio kino teatruose, mat interneto svetainėje Rottentomatoes.com „Vaikiui ant ratų“ teigiamus atsiliepimus paliko net 98 procentai jį mačiusių kino kritikų.

Itin liaupsinamas stilingas kriminalinis veiksmo trileris „Vaikis ant ratų“ į Lietuvą atvažiuoja jau birželio 30 dieną.

Filmo anonsas:

„ACME Film

„ACME Film"

„ACME Film" turi išskirtines teises Lietuvos, Latvijos bei Estijos kino teatruose platinti „Warner Brothers" filmus, taip pat išskirtines teises „Sony Pictures" filmams platinti Lietuvos bei Estijos kino teatruose.

„ACME Film" yra didžiausia nepriklausomų filmų platintoja Baltijos šalyse. Mūsų partneriai yra „Summit Entertainment", „Lakeshore International", „Studiocanal", „Wild Bunch", „Lionsgate", "Focus Features", EEAP ir daugelis kitų. Glaudūs ryšiai "ACME Film" sieja ir su didžiausiomis rusų filmų platinimo kompanijomis - „West Video", „Central Partnership" bei „Paradise MGN"
„ACME Film

Komentuoti

Jūsų el.paštas nebus publikuotasPažymėti laukai būtini *

*