„Valentinas Vienas“ premjera – tą pačią dieną Lietuvos, Anglijos, Islandijos, Danijos bei Norvegijos kino salėse

„Valentinas vienas“ kadras iš epizodo „Draugai“ Nuotrauka iš „Tauras Films“ archyvo

„Valentinas vienas“ kadras iš epizodo „Draugai“
Nuotrauka iš „Tauras Films“ archyvo

Filmo „Tadas Blinda. Pradžia“ prodiuseriai pirmąsyk Lietuvos istorijoje buvo išvežę lietuvišką filmą ir demonstavę jį dešimčių pasaulio šalių kino salėse. Valentino dienos išvakarėse pristatydami naująją romantinę komediją „Valentinas Vienas“ jie apsukų nemažina – vienu metu didžioji filmo premjera įvyks ne tik Vilniuje, bet ir Londone, Reikjavike, Kopenhagoje, Osle ir kituose Norvegijos miestuose.

Užsienio lietuvių bendruomenės su džiaugsmu sutiko filmo „Tadas Blinda. Pradžia“ pasaulinį turą, o dabar, panašu, sykį išmėginta praktika prigyja – svetur gyvenantys tautiečiai noriai talkina „Valentinas Vienas“ kūrėjams. Atsidėkodama rūpestingiems pagalbininkams filmo kūrybinė grupė rengia premjeras užsienyje tą pačią dieną kaip ir Lietuvoje.

Jau dabar aišku, kad vasario 8-ąją juostą „Valentinas Vienas“ kino salėse savo miestuose išvysti galės Londono, Reikjaviko, Oslo bei Kopenhagos gyventojai. Ypač didelį susidomėjimą filmu pademonstravo ir Norvegijos lietuvių bendruomenė, tad juosta bus rodoma ne tik šalies sostinėje, bet ir Bergene, Stavangeryje, Kristiansande, Olesiunde ir Trondheime.

Filmo „Valentinas Vienas“ premjerą planuoja ir Čikagos lietuviai, tad juosta neabejotinai skris ir už Atlanto, tiesa, tiksli peržiūros data dar nežinoma.

„Su filmu „Tadas Blinda. Pradžia“ padarėme tai, kas niekuomet nebuvo daryta – filmą mėginome parodyti didžiausiai įmanomai užsienyje gyvenančių lietuvių auditorijai. Šįkart užsibrėžėme dar didesnį tikslą – premjerą surengti tuo pat metu kaip ir Lietuvoje. Tai daroma pirmą kartą, vėlgi keliame kartelę ir artėjame prie pasaulinės praktikos, kai didžiausi tam tikrų šalių filmai kartu su premjera tėvynėje startuoja tose šalyse, kur daugiausia emigrantų“, – kalbėjo filmo „Valentinas Vienas“ prodiuseriai Žilvinas Naujokas ir Donatas Ulvydas.

Reklama

Anot jų, vienas ryškiausių tokio elgesio pavyzdžių – Indijos kino kūrėjai, kurie atsižvelgdami į dideles indų bendruomenes užsienyje tuo pat metu rengia premjeras Indijoje, JAV ir Didžiosios Britanijos kinuose.

„Žinoma, mūsų bendruomenės šimtus kartų mažesnės, tačiau faktas nuo to ne menkesnis ir norime, kad kiekvienas lietuvis turėtų galimybę išvysti mūsų filmą“, – pridūrė Ž. Naujokas.

Beje, dar yra laiko suskubti ir sudalyvauti išskirtiniame filmo „Valentinas Vienas“ įsimylėjėlių konkurse ir išvysti save drauge su mylimuoju didžiajame ekrane. Daugiau apie konkursą: http://bit.ly/XexV5j

Padykęs, seksualus ir kraują kaitinantis „Valentinas Vienas“ Lietuvos, Danijos, Islandijos, Norvegijos bei Anglijos kino teatrus pasieks jau vasario 8 d.

Intriguojantis trumpas filmo „Valentinas Vienas“ anonsas:

„ACME Film“ informacija

Komentuoti

Jūsų el.paštas nebus publikuotasPažymėti laukai būtini *

*