Visus pasaulio lietuvius suvienijusio filmo „Emilija iš Laisvės alėjos“ režisierius Donatas Ulvydas su kūrybine grupe atvyksta į kino centrą „Grasas“

Kadras iš filmo „Emilija iš Laisvės alėjos“
Astos Martinonytes foto

Vasario 23 d. 18 val. panevėžiečius kviečiame į išskirtinį filmo „Emilija iš Laisvės alėjos“ seansą, kuriame dalyvaus ir su žiūrovais bendraus filmo kūrybinės grupės nariai su režisieriumi Donatu Ulvydu priešakyje. Prieš kelis metus sukūręs brangiausią ir kokybiškiausią lietuvišką filmą „Tadas Blinda. Pradžia“, dabar režisierius pristato patriotiškumo ugnimi uždegsiantį filmą, subūrusį lietuvius iš viso pasaulio ir gavusį „Laisvės šalies“ apdovanojimą iš prezidento Valdo Adamkaus rankų už laisvės idėjos puoselėjimą.

Filme vaidina talentingi, tarptautinę patirtį turintys aktoriai. Pagrindinę aktorę Ievą Andrejevaitę  puikiai pažįsta dainininko Vaido Baumilos gerbėjai, kadangi ji įkūnijo jo mylimąją, dainos „Ant mašinos stogo“ muzikiniame klipe, filmavosi lietuvių-gruzinų bendros kūrybos seriale „Vyno kelias“. Šiuo metu aktorė siekia tarptautinės karjeros, filmuojasi Rusijos ir Jungtinės Karalystės kino projektuose. Emilijos mylimąjį vaidina Ausinio scenos kryžiaus laureatas Darius Gumauskas, filmavęsis kartu su James Bond aktoriumi Danieliu Crage`u filme „Pasipriešinimas“, kurį su „Emilija iš Laivės alėjos“ sieja bendra tema – laisvė. Vienas iš pagrindinių aktorių Tauras Čižas taip pat filmavosi su garsiu britų aktoriumi Geraldu Butleriu filme Hunas Atila.

Filmo kūrimas buvo unikalus reiškinys, masinėms scenoms susirinko lietuviai iš viso pasaulio, atvykę į Kaune vykusį pasaulio lietuvių jaunimo suvažiavimą. Filmavosi nemažai panevėžiečių, tad galėsite kino ekrane išvysti savo draugus. Patriotinėje dramoje „Emilija iš Laisvės alėjos“ skamba lyrinės Marijono Mikutavičiaus ir Gjan dainos, atkurtos istorinės Kauno vietos ir įvykiai. Filmo kūrimo subtilybes galėsite sužinoti iš pirmų lūpų, kviečiame visus į  kino centrą Garsas jau šį ketvirtadienį 18 val.

Komentuoti

Jūsų el.paštas nebus publikuotasPažymėti laukai būtini *

*