Vovos vaidmenį „Redirected / Už Lietuvą“ sukūręs aktorius M. Papinigis: absoliučiai nežinau, ką darau, bet darau tai su tokiu malonumu!

Aktorius Mindaugas Papinigis „Maniac“ archyvas

Aktorius Mindaugas Papinigis
„Maniac“ archyvas

Režisierius Emilis Vėlyvis „Redirected / Už Lietuvą!“ nelygina su jokiais kitais savo filmais, nes, jo teigimu, tai bus į jokius lietuviško kino rėmus netelpantis kūrinys. Tačiau visgi yra vienas „Redirected / Už Lietuvą!“, „Zero“ bei „Zero II“ vienijantis dalykas – tai jau legendiniu tapęs, nepadoriai daug besikeikiantis, bet visų labai mylimas Vova, kurį vaidina Mindaugas Papinigis. Kaip teigia pats aktorius, Vova atgimė, nes jis, kaip katinas, turi 9 gyvybes, …o gal 13, …o gal net 17.

Legendinį Vovą vaidini nebe pirmą kartą. Sakyk, koks jis yra iš tikrųjų?

Vovka yra sudėtingas bičas. Jis mėtytas ir vėtytas, gyvenimas jo nepamylėjo, tad jam tenka užsiimti buities masturbacija. Koks Vovka bus „Redirected / Už Lietuvą!“, man pačiam bus įdomu pasižiūrėti. Juk bėga metai – keičiasi žmonės, bet ar toli jie pabėga nuo savojo AŠ, reikės tuo pačiam įsitikinti.

Ar tu ir Vova esate kuo nors panašūs?

Mums abiems patinka moterys didelėmis akimis, tik jam – brunetės, o man – blondinės.

Reklama

Vovos jau neįsivaizduojame be „bytos“ rankose. Ar turite kažką bendro ir šioje srityje?

Man tai labai patinka snukeris. O Vovka yra toks agresyvus, nes tiesiog nekenčia Tomo Waitso (aut.past. – amerikiečių dainininkas).

Jau trečią kartą sukūrei vaidmenį Emilio Vėlyvio režisuotame filme. Ką reiškia vaidinti jo filmuose?

Žinokit, aš absoliučiai nežinau, ką aš darau, bet darau tai su tokiu malonumu, kad turbūt tik dar vieną dalyką gyvenime darau panašiai jausdamasis. Kelintas šis filmas man bebūtų, tikiuosi – ne paskutinis. O Emilis, mano akimis, yra kaip kalvis – jis kala filmus kaip įkaitintą metalą, vanoja, daužo tol, kol jis tampa toks, kokį jis pats mato. Neduokdie pakliūti tarp kūjo ir priekalo!

Ar filmo „Redirected / Už Lietuvą!“ kūrybinis procesas skyrėsi nuo kitų, kuriuose tau teko dalyvauti?

Filmuojantis šiame filme gavau dar daugiau gerų pamokų – ir ne tik iš aktorių ar režisieriaus, bet iš visos filmavimo komandos. Taip jau atsitiko, kad prie filmo dirbo tik patys geriausi savo sričių specialistai. Manau, tik dėl to, kad susitiko geras vadovas su pačiais geriausiais meistrais, šio filmo iššauta strėlė pasieks savo taikinį. Ir jau įsivaizduoju, koks bus premjeros vakarėlis!!!!

Tai koks tas „taikinys“, į kurį taiko „Redirected / Už Lietuvą!“?

Tai bus tikras, greitas, nuoširdus ir garsiai galingas filmas, kuris patiks žiūrovui su geru humoro jausmu. „Taip nebūna!“ – manau, toks bus pirmas žiūrovų įspūdis, pamačius šį filmą.

Emilio Vėlyvio režisuoto filmo „Redirected / Už Lietuvą!“, kuriame Mindaugas Papinigis sukūrė jau beveik legendiniu tapusio Vovos vaidmenį, premjera įvyks 2014 m. sausio 10 d.

„Maniac“ informacija

Komentuoti

Jūsų el.paštas nebus publikuotasPažymėti laukai būtini *

*