fbpx
Naujienos

10 faktų, kurių nežinojote apie aktorių Mel Gibson

Kadras iš filmo „Boss Level“

Senokai kine matytas aktorius Mel Gibson jau netrukus sugrįš su trenksmu – birželio 4-ąją žiūrovai jį išvys fantastinėje veiksmo komedijoje „Boss Level“, kurioje aktorius atliks pasaulį užvaldyti siekiančio niekšo vaidmenį. Į laiko kilpą nukelsiantis filmas žada beprotiškai daug veiksmo, specialiųjų efektų ir… tokį M. Gibsono pasirodymą, nuo kurio pernelyg sunku atplėšti akis! Laukdami premjeros dalinamės 10 įdomiausių faktų apie aktorių:

  1. Gimęs ypač religingoje šeimoje, iš pradžių svajojo apie kunigo karjerą ir ketino stoti mokytis į kunigų seminariją. Aktoriaus tėvas garsėjo radikaliomis pažiūromis religiniais klausimais ir ypač palaikė sūnaus norą pasišvęsti kunigystei.
  2. Aktoriaus sesuo jo vardu pateikė dokumentus studijoms aukštojoje Sidnėjaus Dramos mokykloje. Taip apie aktoriaus karjerą net nesvajojęs Mel Gibson ėmė mokytis aktorystės, o netrukus buvo pastebėtas vienoje atrankų.
  3. Pirma būsimo aktoriaus darbovietė – apelsinų sulčių gamykla, kurioje dirbo studijuojamas aktorystę.
  4. Teatre net keliskart yra vaidinęs Romeo, o sykį… Džiuljetą! 
  5. Buvęs Šiaurės Korėjos diktatorius Kim Jong-il yra pareiškęs, jog M. Gibsonas – mėgstamiausias jo aktorius. 
  6. Atsisakė Odino vaidmens filme „Toras“ bei Džeimso Bondo vaidmens viename serijos filmų – scenarijus aktoriui pasirodė esąs pernelyg nuobodžiu.
  7. M. Gibson labdarai kasmet aukoja šešiaženkles pinigų sumas. Jo akiratyje – aplinkos apsaugos bei sunkiomis ligomis sergančių vaikų gydymo fondai. Vyras taip pat aktyviai savanoriauja trečiojo pasaulio šalyse.
  8. Turi nuosavą salą Fidžyje, kurią prieš daugiau nei dešimtmetį įsigijo už 15 mln. JAV dolerių. Vandens pramogas dievinantis aktorius atostogas dažniausiai praleidžia būtent čia.
  9. Ilgus metus užsiima japonų kovos menu džiudžitsu. Savo gebėjimus aktorius demonstravo 1987-ųjų filme „Lethal Weapon“.
  10. Turi ypatingai į save panašų sūnų Milo Gibson, kuris – taip pat aktorius. Bene ryškiausias jo vaidmuo – tėvo režisuotame filme „Pjūklo ketera“ (angl. „Hacksaw Ridge“).

Anot birželio 4-ąją Lietuvoje pradedamo rodyti filmo „Boss Level“ siužeto, buvusiam specialiųjų pajėgų kariui Frenkui (akt. Frank Grillo) išaušo nekokia diena – nė nespėjęs papusryčiauti jis priverstas nudėti keletą samdomų žudikų, siųstų nužudyti jį. Toks rytas vyrukui jau tapęs kone rutina – patekęs į laiko kilpą jis kasdien doroja eilę jį medžiojančių galvažudžių, o pralaimėjus kovą – miršta ir diena prasideda iš naujo. Siekdamas galų gale pabėgti iš nesibaigiančio mirčių ir žmogžudysčių rato, Frenkas privalo pasiekti pagrindinį mirtino žaidimo bosą (akt. Mel Gibson) – tai vienintelis būdas apsaugoti savo šeimą bei sužinoti kas ir kodėl medžioja jį.

Komentarai