fbpx
Naujienos

12 legendinių filmų dekoracijų, kurias galėsite išvysti Vilniuje

 

Batman

Ar kada svajojote apie asmenukę su Betmenu arba Džiokeriu? Artėjant didžiausiam populiariosios kultūros renginiui „Comic Con Baltics 2024 powered by Samsung“, Vilnių užplūdo įspūdingos dekoracijos iš populiarių filmų ir serialų, suteikdamos galimybę kiekvienam įsiamžinti šalia savo mėgstamiausio herojaus. Sužinokite, kokie įspūdingi personažai jūsų laukia.

3 metrų „Oskaro“ statula

Nors tikroji „Oskaro“ statulėlė tėra 34 centimetrų aukščio ir sveria vos 3,85 kilogramo, dabar Vilniuje galite išvysti jos repliką – 3 metrų aukščio statulą. Dar 1929-aisiais sukurtas apdovanojimas slepia ne vieną įdomią istoriją. Pavyzdžiui, kiekviena statulėlė turi unikalų serijos numerį ir griežtą įspėjimą savininkui – „Oskaras“ negali būti parduotas ar atiduotas, tik grąžintas Kino meno ir mokslo akademijai.

Filmo „Teisingumo lyga“ komanda

Vilniuje išdygs net keturios įspūdingos, dviejų metrų aukščio, filmo „Teisingumo lyga“ personažų – Blyksnio, Akvameno, Nuostabiosios moters ir Betmeno – skulptūros. Tai – bene populiariausi „DC“ komiksų visatos gerbėjų personažai.

Supermenas – įkvėptas, legendinio komikso

„Comic Con Baltics 2024 powered by Samsung Galaxy S24“ renginyje lankytojų lauks ir vienas populiariausių visų laikų superherojų – Supermenas. Legendinio superherojaus replika, atkeliavusi iš filmo „Betmenas prieš Supermeną“, yra net 2 metrų 25 centimetrų aukščio. Įdomu tai, kad filmui buvo sukurta 12 skirtingų Supermeno kostiumo variantų, tačiau galiausiai pasirinktas, legendinio komikso „The Dark Knight Returns“ įkvėptas kostiumas, kurį sukūrė Frank Miller.

Ikoniški piktadariai

Vilniečiai ir miesto svečiai taip pat galės sutikti legendinius DC komiksų piktadarius – Džiokerį ir Harley Quinn. Įspūdingos Gotamo miesto blogiečių skulptūros nukels į komiksų pasaulio tamsiąją pusę, kur viešpatauja chaosas ir beprotybė. Beje, ar žinojote, kad tiek Džiokeris, tiek Harley Quinn iš pradžių buvo sumanyti tik kaip epizodiniai personažai? Tačiau jų charizma taip užbūrė gerbėjus, kad jie tapo neatsiejama komiksų visatos dalimi ir pelnė išskirtinį populiarumą.

Garsiausi „Looney Tunes“ personažai

Mažųjų renginio lankytojų taip pat laukia ypatinga staigmena – galimybė įsiamžinti su mylimais „Looney Tunes“ personažais, tarp kurių bus išdykėlis kiškis Kvanka bei amžinieji varžovai Tomas ir Džeris. Galbūt nustebsite, tačiau kiškis Kvanka yra vienas iš nedaugelio fikcinių personažų, turinčių savo žvaigždę Holivudo Šlovės alėjoje.

Magiškasis „Hario Poterio“ pasaulis

Šiais metais didžiausias Baltijos šalių populiariosios kultūros renginys pasiners į magiškąjį „Hario Poterio“ pasaulį. Čia lankytojai ne tik turės galimybę susitikti su filmų sagos žvaigždėmis – Semą Finiganą įkūnijusiu aktoriumi Devon Murray ir Nimfadorą Tonks suvaidinusia aktore Natalia Tena – bet ir išvys įspūdingą, net dviejų metrų aukščio tamsos valdovo Voldemorto statulą. Įdomu, kad filme šio grėsmingo personažo kostiumas buvo sukurtas taip, jog atrodytų tarsi sudarytas iš dūmų, panaudojant net penkis skirtingo storio šilko sluoksnius.

Milžiniška „Squid Game“ lėlė

Raudona šviesa, žalia šviesa! Viena įspūdingiausių renginio dekoracijų – jau ne pirmus metus renginyje pasirodanti 3,5 metro siekianti „Squid Game“ lėlė. Ar žinojote, kad seriale matyta lėlė dabar eksponuojama Macha Land muziejuje Pietų Korėjoje? Tiesa, ji mažai kuo skiriasi nuo Vilniuje esančios milžinės.

Visos dekoracijos bus pristatytos gegužės 24-26 dienomis „Litexpo“ parodų centre vyksiančiame renginyje „Comic Con Baltics 2024 powered by Samsung Galaxy S24“.

Be įspūdingų dekoracijų, renginyje lankytojų lauks susitikimai su pasaulinio lygio užsienio svečiais, naujausių kompiuterinių žaidimų ir technologijų pristatymai, didžiausias Baltijos šalyse cosplay konkursas, filmų pristatymai, diskusijos, interaktyvi šeimų erdvė, „Menininkų alėja“, prekybininkų erdvė ir daug kitų įdomybių.

Komentarai